Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti megszoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megszoktátok "bámulni" a férfiak/fiúk nemi szervét az utcán, buszon, strandon, egyéb helyeken?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Utcán, buszon? Nem nagyon, max. ha feltűnően feszül rajta a naci... Strandon igen :)
2009. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamiért nagyon feltűnő, akkor azt észre szoktam venni. De alapjában véve nem úgy megyek el bárhol is egy férfi mellett, hogy a nemi szervét bámulom.
2009. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
nem mivel úgysem mutat semmi. alapállapotban lehet hogy 3-4 centi hosszú mereven meg 20. a nőket amúgy sem érdekli szerintem az ilyesmi.
2009. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Utcán és buszon egyáltalán nem. Ha utcán, vagy buszon megfog valami egy férfiban, akkor az inkább a kisugárzása. Inkább az arcát figyelem, és nem a nemi szervét:). Strandon sem szoktam "bámulni".
2009. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, inkább a popóját nézem meg az utcán :D
2009. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt párszor olyan, hogy egész nap állt a farkam. Tanítóképzős vagyok, szóval szinte csak nőkkel vagyok körbevéve. Egész nap úgy ugrált a szemük a farkamra, mint nekünk szokott a nagy dekoltázsokra.
2009. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah, valahogy mindig odatéved a tekintetem, főleg ha jóképű pasiról van szó.
2009. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor néztem nagyon, amikor oszt.társamnak állt fel, de ilyen feszülős csőnaciban volt a srác... :D Jézusom, hát nagyon kígyó! xD

Amúgy nem szoktam. :D Csak ha ennyire kiszúrja a szemem. :D

2009. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam nézni, de múltkor vonaton utaztam, és egy biciklis srác, ugye feszülős bicikli nadrágban volt, és hát felállt neki. Azért az feltűnt, de utána már nem bámultam.
2009. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ma például a Tescoban mellettem nézelődött egy öregember rövidnadrágban és kilátszott az egész farka.. Egy élmény volt komolyan.

Amúgy nem, nem szoktam, akkor már inkább popsi (:

2009. aug. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!