Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy melyik nemhez vonzódik? Hogyan kerüljek hozzá?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Eddig mindig fiúkkal volt kapcsolatom, de most van egy sanda gyanúm, hogy biszexuális vagyok... Nagyon össze vagyok zavarodva... Van egy lány aki többször is puszilgat, de nem olyan barátságosan, hanem olyan sejtelmesen... És nem is tudom... Van ez a fura érzésem és utána szeretnék járni, hogy mi lehet, (Szeretném kipróbálni élesbe a dolgot.) de nem tudom, hogyan kezdeményezzek, ugyanis csak fiúkkal van tapasztalatom, ilyen ferde dolgokban egyáltalán nincs. Mit tegyek? Kérlek segítsetek, nem tudom mit tegyek. Félek, hogy Biszexuális vagyok. Nincs bajom velük, teljesen normálisnak tartom, de én mégsem akarok az lenni.:(((

2012. okt. 31. 23:56
 1/8 A kérdező kommentje:

*közel hozzá.

Sajnálom, elírtam.

2012. okt. 31. 23:58
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
B*szki, 15 évesen még hova akarsz szexelni?! Várjál még 2-3 évet, utána megtudod a kérdésedre a választ.
2012. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy a szexet akarom vele kipróbálni??

Nem szexre gondoltam, hanem a csókra... De most nagyon kemény vagy, hogy kioktattál valakit GYIK-en. Taps neked.

2012. nov. 1. 00:07
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező!A válaszadó nem kioktatott,hanem elmondta,hogy szerinte várj még a szexel.

Ez pedig csak tini kori zavartság!Sok emberrel megesik!Idővel kiderül melyik nemhez vonzódsz!

2012. nov. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De én nem akarok összezavarodva lenni...:S Tudni akarom, hogy most mi van.:((
2012. nov. 1. 00:37
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Hidd el idővel ki fog derülni!Ma még lehet így gondolod és lehet,hogy holnap meg már csak azt mondod anyám miket gondoltam tegnap!Ilyen korban sokan vannak így ezzel nyugi!
2012. nov. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De már máskor is gondolkodtam ilyesmin, és az sem múlt el egyről a kettőre, hanem máig is azon gondolkodom...:( De jól van, azt hiszem inkább lenyelem ezt a dolgot és kerülöm, az ilyen gondolatjárást.
2012. nov. 1. 01:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki kellene próbálnod és aztán el tudod dönteni!Én is így voltam/vagyok vele!Sok sikert!
2012. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!