Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Örültök, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Örültök, ha egy lány rendszeresen érdeklődik irántatok? Keresi a társaságotokat, próbál a közeletekben lenni, viccelődni, esetleg facebookon is rátok ír? Vagy inkább szeretitek a saját kezetekben tartani az irányítást?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki bejön nekem. Nem tudom, hogy ő mit gondol rólam vagy mit érez irántam. Próbál olvasni a sorok között és figyelem a jeleket, de nem jutottam egyről a kettőre.


Én próbálom keresni a társaságát, viccelődni, beszélgetni vele, facebookon is írtam már neki, akkor is jól elbeszélgettünk.

Alapvetően nyitott embernek ismertem meg, aki szívesen barátkozik, ismerkedik és amikor beszélgettünk facebookon érdeklődőnek is tűnt. De ő nem igazán kezdeményez beszélgetéseket stb.


Nem tudom eldönteni, hogy vajon nem az a kezdeményező típus vagy szimplán nem jövök be neki. Most a szünetbe nem találkoztunk és nem is fogunk, mert még el is utazok. Na mindegy. Gondoltam írok neki facebookon, de aztán az jutott eszembe, hogy ha érdekelném, talán írna ő. Másrészt, éjszaka meg az ugrott be, hogy talán jól esne neki, ha ráírnék, látná, hogy érdekel, hogy mi van vele stb.

De félek a csalódástól, félek, hogy nem jövök be neki és mivel még nem volt barátom, félénkebb vagyok e téren.



Mit gondoltok az alábbi szituációról? Lehet esélyem nála?

Fiúk, ti örültök, ha egy lány rendszeresen keresi a társaságotokat így vagy úgy? Ha érdeklődik irántatok?



2012. nov. 1. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök neki.Ha nem is vagyok bele szerelmes,akkor is örülök,hogy valaki érdeklődik utám.16/F
2012. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki a földhöz verné a s*ggét örömében ha ilyen történne vele :) De ha magától nem keres az nem túl jó... Ha velem ilyen történne és bejönne a lány, biztos hogy viszonoznám, elhívnám valahova... Sajnálom.
2012. nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ojan csaj aki bejőn nagyon őrülnék neki .
2012. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha lenne ilyen lány aki ír... de nincsen. Én egyszer nem írtam egy lánynak aki tetszett. Erre lett más és más kapcsolata, kb. 5 évig csalódott folyamatosan a barátaiban amíg meg nem találta az "igazit". Ha akkor írok neki, lehet hogy másképpen alakul az élete és az enyém is. Szerintem írj neki, ha valami okból nem akar majd úgyis leépít majd. De ha tetszik, akkor ne hagyd ki. Ha meg sem próbálod nem nyerhetsz.
2013. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!