Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki folyton csak fűzi a nőket, randit szervezget velük, de végül sosem megy el, sosem jön össze a találka?

Figyelt kérdés

Szépeket ír nekik, illetve hogy mennyire vágyik rájuk, satöbbi.


Természetesen van felesége.

Szerintetek létezik, hogy csak beszél róla, és ez elég? Hogy tudja, érdeklődnek iránta és ennyi elég?


2012. nov. 1. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, pontosan a nős, meg a foglalt palik ilyenek! Akik nyuszik kilépni a házasságukból/kapcsolatukból, mert marha kényelmes nekik és mindig kéznél van az asszony, ugyanakkor legyezgeti a hiúságát, hogy még így is, hogy tudják róla, hogy nős, megkaphatna bárkit, akit akar. Ismerem a fajtát, és meg is vetem!
2012. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, nős vagyok, tehát foglalt és pontosan ilyen vagyok. És meg is vetem az olyan fajta nőket akik megvetnek. Amiért nyuszi vagyok kilépni a házasságomból/kapcsolatomból, mert marha kényelmes nekem és még kéznél is van a csajom. de legyezi a hiúságom, hogy még így is, hogy tudják hogy nős vagyok, megkaphatok bárkit akit akarnák.
2012. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajajj, hogyne volna! Társkeresőn írt rám egy pasi még valamikor május elején. Hónapokig chat-eltünk, leveleztünk. Szóba került a randi, na akkor kezdődtek a kifogások! Munkahelyet vált, költözködik, céget alapít, nem jött ki a lépés stb. stb. Az is gyanus volt, hogy mindig csak munkaidő alatt tudtunk beszélni. Azóta sem tudtam kiszedni belőle, hogy miért nem akart találkozni velem, de gyanítom, hogy nős a drága! :(
2012. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!