Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kialakuló HÁROMszög. Tanácsok,...

Kialakuló HÁROMszög. Tanácsok, ötletek, vélemények?

Figyelt kérdés
Másodikos középiskolás vagyok és az egyik fiú osztálytársam tetszik, akit már 6 éve ismerek. Mostanában elégé egymásra vagyunk hangolva, meg mindig mondja, hogy milyen szép vagyok(átlagos vagyok barna hosszú haj, szem, vékony)de tényleg nincs köztünk semmi(sajnos:( ). De idén év elejétől észre vettem, hogy a barátnőm(aki szegről-végről nagyon távoli rokonom) szinte pók szerűen hálózza be. Előttem mindig mondja hogy milyen csúnya, de szünetbe meg jó pofizik vele. Engem ez NAGYON zavar. Néha leszeretném ütni a csajt. Előtör belőlem a féltékenység. JA!! És már anyu is mondta hogy teljesen úgy akar kinézni mint én és ezt én is észre vettem. Növeszti a haját, de amúgy meg elég fura fejformája van (olyan lapított tojás, és nagyon fiús a járása és a jelleme). Idén nyáron szemüveges lettem és pár hete ő is bejelentette, hogy lesz szemüvege. Milyen meglepő. Olyan szeretne lenni, mint én (külsőleg és az kell neki, mint ami nekem). Segítséget azért kérek, hogy mint kívülállók véleményt írjatok, vagy valami ÉSSZERŰ tanácsot adjatok ebbe a zűrzavarban.(Mind az én-fiú kapcsolatban, mind a csaj-én kapcsolatban)

2012. okt. 31. 23:36
 1/5 anonim válasza:
Cumizd le a srácot,most komolyan milyen tanácsot vársz?Lehet már azóta az ő ágyában van a csaj miközben te itt vesztegeted az idődet,ennyire életképtelenek a mai fiatalok?
2012. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmiféle háromszög...


Te némán állsz, miközben a sokkalta talpraesettebb barátnőd elcsaklizza a csávót, ő meg hagyni fogja magát, lévén te nem lépsz semmit :)


Ha tenni akarsz valamit, akkor itt a lehetőség, hogy a "nincs köztünk semmi" változzon - máskülönben ezt buktad :)

2012. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
BOCS azt elfelejtettem hogy NORMÁLIS, HASZNOS tanácsoakt várok. Ha csak ilyet tudsz inkább nem írd le. KÖSZI
2012. okt. 31. 23:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Második - köszi legalább a tiéddel tudok kezdeni valamit.:D
2012. okt. 31. 23:47
 5/5 anonim válasza:
Ha eddig nem tudtad azt amit a második válaszoló írt akkor inkább hagyd hogy a barátnőd szedje fel azt a pasit,jobban fog járni
2012. nov. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!