Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy jégkirálynőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy jégkirálynőt felolvasztani?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rálehelsz és a bűztől elolvad.
2012. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hősugárzót javasolnék, főleg ilyen hidegben:P
2012. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Aki még olyan kat. az ha kibeszéli magból, megváltozik. Aki viszont már gyökerestől ilyen karót nyelt nő lett, v vmi általa talán szeretett dologgal, vagy semmivel. De ezek a nők gyakorta szeretnek vki felett uralkodni, szal add meg magad:D
2012. nov. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd a p1csába, én már csináltam 1x-2x k*rva fárasztó és igényes munka a végén neked adja mindenét de nagyon fárasztó lesz a folyamat amíg lejutsz oda, ha mégis megakarod próbálni küldj üzit
2012. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hű,hát ez nagyon sok mindentől függ. a pasik általában azt hiszik,hogy akkor tudnak megszerezni egy jégkirálynőt,ha felveszik ugyanazt a viselkedést,mint a lány.pedig ez a legnagyobb hiba.sok-sok kedvesség,türelem és odafigyelés kell.
2012. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedvességgel, türelemmel. A végén elfogad, elfogadja, amit adsz neki. És megszeret. :)
2012. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 csaszi ***** válasza:

Mikró, hajszáritó, falun gázpörzsölö.

Ha nem felel meg egyik se akkor még adhatok tanácsot

2012. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van értelme?
2012. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van-e értelme? Nos, ez jó kérdés. Igazából ha nincs értelme, akkor jó lenne tudni, hogy mi az, amit megtehettem volna, de nem tettem az ügy érdekében.
2012. nov. 23. 18:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmit.


Nem véletlenul """jégkirálynő""" veled. Azért mert nem jössz be neki. Még a legjégkirálynőbb nő is "felolvad" ha olyannal beszél, aki tetszik neki.


Sokszor amúgy olyan csajok is, akik nem ""jégkirálynők"" azokká válnak, ha valaki olyan fűzi őket, aki nem tetszik nekik.


Ez van haver, lépj túl.

2012. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!