Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon előnytelen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon előnytelen az arcom, akkor tényleg csak akkor rúghatok labdába a szép nőknél, ha megfelelő anyagi biztonságot tudok teremteni?

Figyelt kérdés
Tudom ez elcsépelt szöveg, meg az is az, hogy a lányok a pénzes pasikra buknak, akkor is ha az Quasimodo. De szerintem van a dologban igazság. Sok, nem cicababás külsejű csajt is egyre gyakrabban látok vaskos pénztárcájú pasikkal. Ez az egy remény maradt nekem is, hogy csajhoz jussak. Igaz felkészültem arra, hogy nem magamért fognak szeretni, hanem a pénzemért. De nem érdekel, csak az, hogy végre csajom lehessen. Vágjak bele a nagy útba, nyissak vállalkozást és teremtsek megfelelő anyagiakat? Csajok ezt ti hoztátok ki, hogy a ronda, nem túl magas pasik csak ezzel juthatnak egy a bugyitokig.
2012. nov. 1. 17:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk szerintem ha a tested ki van gyúrva elég rendesen, akkor nem muszáj, hogy olyan nagyon gazdag legyél, bár mondjuk egy komolyabb kapcsolatba szerintem úgysem menne bele egy csaj, mert szerintem mindenképp fontos nekik, hogy szép arca legyen annak, akivel smárolnak, de attól még a testedet megkívánhatják, és egy jót kúrhatsz velük.
2012. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Miért kéne csaj? Legyenek barátaid/haverjaid, sörözz, kocsmázz és krvázz. Igaz, utóbbihoz sem árt egy kis pénz. :D
2012. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
78%os milyen bölcs lettél hirtelen. Azt hittem, neked csak a fiúkkal volt eddig tapasztalatod. Vagy még azokkal sem?
2012. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

SGT. MÁRK


MÁRK SZÁZADOS ÍRT! VIGYÁZZ!

2012. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Idősebb, 25 feletti lányokat viszont sokszor látok rondább srácokkal is. Ez alatt viszont nagyon ritkán. Mind ezekkel a rajos kopasz, kokszos fenegyerekekkel, vagy a vékony babafiúcskákkal mászkálnak.
2012. nov. 1. 18:07
 6/20 A kérdező kommentje:
Mintha csak ez a két típus létezne, vagyis csak ez érdekli őket.
2012. nov. 1. 18:07
 7/20 anonim ***** válasza:

Itt van, milyen nőknél lenne gazdag férfiként esélyed.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__35..


Kigyúrtság:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__35..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__35..


De van még számtalan ilyen kérdés. És még több válasz, hogy egyre többeknek nem tetszik a kigyúrt. Bár attól függ, hogy a sportost érted-e alatta, vagy 90-100 kiló izmot?

2012. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én ha vki nagyon ronda, akkor a pénze miatt sem járnk vele. És a nők 90%-a így van ezzel. Szerintem fel kéne nőni és nem csak ezt a "minden nő pénzéhez r.banc" szöveget szajkózni, mert már marha unalmasok vagytok. Jóhogy csak ezt látod, mivel ezt figyeled -.-"
2012. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Mind ezekkel a rajos kopasz, kokszos fenegyerekekkel, vagy a vékony babafiúcskákkal mászkálnak."


Ezt én is tapasztaltam.

A "plázacica" csajok általában a kopasz kigyúrttal, az értelmesebb, szép csajok meg egyre inkább a második kategóriába eső fiúkkal.


De azért nem fekete vagy fehér, vannak árnyalatok. :)

2012. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csúnya vagy, akkor nem elég az anyagi biztonság, elvárás a BMW és hetente teljes ruhatárcsere a csajnak.
2012. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!