Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal 15-20 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal 15-20 év közötti leszbi, bi lányok ti hol szoktatok ismerkedni, milyen helyek vannak?

Figyelt kérdés
18/L

2012. nov. 1. 18:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
van az a gyakorikérdések.hu, próbáld meg. jaa! már itt is vagy.
2012. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
tudom hogy itt, csak nem engedték kiírni :D
2012. nov. 1. 18:56
 3/22 A kérdező kommentje:
elég lányos vagyok, a hasonlóak jönnek be, Pest megyéből írok, szeretném tudni milyen lehet lánnyal járni *.* :)
2012. nov. 1. 19:16
 4/22 A kérdező kommentje:
úgy látszik kikell fejtenem mit akarok, hogy megértsék egyesek: bi vagy leszbi vagyok nemtudom még, érdekel milyen lehet lánnyal járni, tudni akarom milyen érzés(komoly kapcsolatra akár), a komoly kapcsolat, járás alatt nem a szexet értem.
2012. nov. 1. 19:42
 5/22 anonim ***** válasza:
17 vagyok, igaz nem pesti (távol lakok de időnként felmegyek), lányokat szeretem. Nem volt még kapcsolatom, de egyfolytában keresgélek. Ha rámírsz akkor írj magadról dolgokat légyszi, hogy eldönthessem hogy lehet-e köztünk valami. De persze nem kötelező írnod, csak ha érdekellek:)
2012. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Zsazsa92 ***** válasza:

Hi.èn itt szoktam ismerkedni,leszbikus bulikban bp.-en,love.hu-n,facebookon,pinkvanillan.....írhatsz ha gondolod!!!?:)

20/biszex

2012. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Nekem is írhatsz(Heves megyéből írok) nyugi nem harapok. :) 15\L
2012. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló cipőben járok veled, én is még döntés előtt állok, és tapasztalathiányom van, komoly kapcsolatot keresek :D pesti vagyok, 16/bi, szívesen megismernélek :)
2012. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16 vagyok és fehérvári :D aki gondolja írjon :D
2012. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Szia! Pesten kb. minden hónapban van ösztrosokk party, ahova csak csajok jönnek, kifejezetten leszbikus és biszex nőknek van kitalálva. Egy másik hely az Underground, ahol minden héten van buli, a különbség az, hogy oda meleg srácok is járnak. Pesten kívül nincs ilyen szórakozóhely szerintem, úgyhogy aki nem pesti annak maradt a virtuális ismerkedés (p. chat) vagy ha merész, akkor próbálkozik. :D
2012. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!