Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová járnak a 35-45 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová járnak a 35-45 közötti nők ismerkedni, szórakozni hétvégén? 35 F vagyok, nekem ez a korosztály miért jön be?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Feltehetőleg azért mert ugyanannyi idősek!
2010. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
35 feletti nők nagyrésze már erőteljesen foglalt mind belülről mind kivülről,.
2010. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek 30-as nőket akik szórakozni járnak és egyedülállók. De a legtöbbjük foglalt, vagy ha nem akkor a gyerekeikkel vannak, és a többjük inkább otthon pihen munka után vagy kockul itt....
2010. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

40/n vagyok, és nem járok sehová szórakozni, mert soha (fiatalabban) sem vonzott az a fajta szórakozás, amit a disco és stb szórakozó helyek nyujtanak.

Így ismerkedni sm ismerkedek.Egyébként egydül állovagyok.

2 gyerekkel.

2010. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát a velem egykorúak a 20-as lányokat keresik, nem a 40-eseket, de mindegy. Discot, pedig nem írtam, egy betűvel sem. Ezek szerint nem járnak ismerkedni a 40-es nők? Mert bárhol olvasom, csak azt látom, hogy Istenem adj egy férfit valahonnan. Nem értem.
2010. okt. 2. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Pl. a Jam Pub-ba (Mammut) inkább "idősebb" (30 feletti) korosztály jár. Nem annyira tini lányok vagy húszonévesek.

Amúgy gondolom azért vonzódsz jobban a nálad idősebb korosztályhoz, mert érettebbek, tapasztaltabbak már, ugyanakkor még gyakran nagyon is csinosak, jól néznek ki.

2010. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A 19.20 as vagyok.Nem járok sehová ismerkedni, mert nem akarok ismerkedni.Jó igy egyedül.(egyenlőre)

Bár, ha valakit utamba sodorna az élet nem állnék ellent.De egyenlőre semmit nem teszek azért, hogy legyen valakim.

2010. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!