Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lányt választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanád?

Figyelt kérdés

A) Barna, derékig érő, dús haja van. A szeme kék. Középmagas, átlagos testalkatú, csinos. B-s melle van. Kedves, kicsit túlérzékeny, jó humora van, nyitott és figyelmes. Jó tanuló.


B) Nagyon sötét, dús, a lapockája aljáig érő haja van. A szeme barna. Magasabb, C-s melle van, vékonyabb. Mindig élénk, imád bulizni. Néha meggondolatlan de segítőkész. Rossz tanuló.


2012. nov. 1. 20:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

Arra gondolsz, hogy a jót tanulás hiba? Igen, komolyan gondoltam.

Legyen jó tanuló, de ne legyen melle.

Vagy legyen jó tanuló, meg lehet ilyen pont jó melle, de legyen savanyú.

Túl tökéletes.

A második keble nekem picit sok, de ez az én ízlésem. Meg az is, hogy emberibb. Első túl jó.

2012. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az A jelű lányra voksolok.
2012. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A aztán ha unod, hogy okoskodik, átmész a B hez dugni,ha már fáraszt a hülyeségével, visszamész az A-hoz dugni, pofon egyszerű
2012. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

De jó. Teljesen az A lányra hasonlítok, csak barna szemem van. Meg eléggé zárkózott vagyok.


(Bocsi, ne szóljatok le, kérlek.)

2012. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A-t, de becsapós a dolog mert az ilyen lányok csak jónak tűnnek..
2012. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem csak jó. :-)
2012. nov. 1. 23:03
 17/19 anonim ***** válasza:

KÉK SZEM <3 :DD


Így nálam eldőlt... de én szívesen megismerkednék mindkét lánnyal :)

2012. nov. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
20f
2012. nov. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Neked is köszi. :)

Az egyik foglalt... :D

2012. nov. 2. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!