Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami blog, amit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami blog, amit egy olyan lány ir, aki nagyon szép és emiatt az élete egy álom?

Figyelt kérdés
ugy értem az élete csodálatos, mert szépnek született, és nem igazán kellett vért izzadnia, hogy ő legyen a világ közepe.
2012. nov. 1. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen lányt, de nem tudok róla, hogy blogot írna.
2012. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Miss Ophelia Overdose, német lány
2012. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már láttam ezt a lányt,nekem nem tűnik olyan csodálatosan szépnek,én átlagosnak mondanám,persze úgy,hogy jó pár képét megnéztem.

Nem a féltékenység beszél belőlem,hisz férfi vagyok,de én semmi igazán vonzót nem véltem felfedezni benne.

Sokkal szebb lányokat látok az utcán elsétálni.


Én nem hinném,hogy azért sikeres mert szép,szerintem csak jó környezetben mozog,illetve tudja hogyan kell sikeresnek

lenni,mibe érdemes belevágni.

2012. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt irja, hogy 18 évesen már odamentek ohzzá utcán fotosok, igy szippantotta fel a szakma..
2012. nov. 1. 21:01
 5/6 anonim válasza:
ez valószínűleg igaz, mert régebben extrém külseje volt. most már olyan átlagos.
2012. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dakota Rose (Kotakoti másnéven), Amerikai-Japán model, pontosan nem tudom hogy lett az, de bolgjában valahol biztos benne van.

Szerintem nagyon szép, de a német lány hát nem igazán egy top 1. max. jó alakja van.

2012. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!