Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Nektek tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Nektek tetszik Marilyn Monroe alakja? (vagy már ez egy kicsit husisnak számít? )

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Elfogadnátok egy ilyen (vagy hasonló) alakú lányt barátnőtöknek?



#barátnő #alak #marilyan monroe
2012. nov. 1. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasonló alkatú lányt igen, arcra viszont legyen más, az nem tetszik...
2012. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kerdezo, ha szerinted Marilyn husis akkor holnap surgosen menj el a szemeszetre
2012. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy husis. De sokan annak gondolják, főleg a mai világban. Szerintem Marilyan egyenes gyönyörű... :)


Amúgy nekem is kicsit hasonlít az övéhez az alakom (csak magasabb vagyok+néhány kis eltérés), és engem is szemrebbenés nélkül leduciznak... :)

2012. nov. 1. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nagyon szép nő,az nem egyenlő azzal,hogy teljesen csontsovány,mondjuk ennek a nőnek a feje nem tetszik nekem...de az alakja bőven megfelel.Nem tudom ki találta ki,hogy a csontos a tökéletes...Mindenféle nő lehet szép,sovány,átlagos,husosabb,mondjuk nekem a kövérek nem tetszenek...
2012. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem az arcával sincs különösebb bajom, bár ez a "röhögős fej" az első képen kicsit furán hat, de szerintem tényleg nagyon szép nő... :)


Köszi a válaszokat! :)

2012. nov. 1. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva : hogyne :-)
2012. nov. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt az igazi arca, smink nelkul:

[link]

Persze igy is helyes, csak kisse atlagosabb maris. A teste szerintem is normalis, nincs vele semmi baj, szerintem nem husis.

2012. nov. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Marilyn Monroe alakja homokóra volt, nem husis.

Az első képen (második linkje már nem él) pedig momentán terhes volt...

2022. nov. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!