Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek. Meguntam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Meguntam a párom? :/

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve együtt vagyunk,nagyon szerelmes voltam belé és nagyon jó volt a kapcsolatunk,de mostanában azon kapom magam,hogy más pasikról ábrándozok vagy csak másra gondolok és valahogy elmúlt a tűz.Az lehet a baj,hogy még túl fiatal vagyok egy komoly kapcsolathoz??


17/L



#fiatal vagyok? #meguntam?
2012. nov. 1. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Ezért nem tudom miért akarnak komolykodni tizenévesen a lányok,általában ez a vége..
2012. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, túl fiatal, és túl sokáig voltatok együtt, éld ki magad most kell nem 50 évesen ezen keseregni;)
2012. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

sokszor olyan jó vele,de valahogy mindíg előtör belőlem a bulizhatnék,a másokkal való ismerkedés..pedig tényleg szeretem,de nemtudom mér van ez :/


köszönöm a válaszokat :)

2012. nov. 1. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ez volt nálunk is, én azt mondom menj, és ismerkedj, és ez a szeretet valóban az ami az elején volt, vagy csak már megszokás?
2012. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezen sokat szoktam gondolkozni én is. Hogy őszinte legyek nem tudom eldönteni,az biztos hogy,amit most érzek iránta valamilyen szinten gyengébb mint az elején.És talán már igen,megszoktam hogy,van valaki aki mellettem van és lehet hogy, pont ezért félek kilépni ebből a kapcsolatból,de nem akarom bántani :(
2012. nov. 1. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
azt iss vedd figyelembe hogy nem lehet örökké szerelemben élni és az életedet nem csak úgy dobhatod fel hogy más pasid lesz mert egy pasival sem lehet örökké szerelemben élni hanem a szerelem átmegy szeretetbe és ennyi , ez a dolgok rendje nincs evvel semmi baj .
2012. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
bulizhatnék=végigkeféltetem magam mindenkivel?
2012. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő-> egyáltalán nem,nem olyan vagyok és nem is akarok olyan lenni.azt értettem ezalatt,hogy egy kicsit felszabadulni,kitörni a hétköznapokból mert egymás nélkül nem megyünk sehova de mostmár együtt se..ugye majdnem 6 év van köztünk ami annyira nem is mondható soknak de ő már az esküvőt,együttélést tervezi,úgymond ő már "kiélte magát" és készen áll lekötni az életét mellettem.de én nagyon fiatal voltam mikor megismertem és nem éltem ki magam :/
2012. nov. 3. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!