Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most csak nekem fura az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak nekem fura az ízlésem a pasik terén?

Figyelt kérdés

Nekem már úgymond jó ideje az idősebb pasik jönnek be, pontosabban mindig is az idősebb pasik jöttek be .

AZ ideálom : barna szem, őszülő haj, a borosta nem akadály, még fiatal vagyok(annyira azé nem 17),de nem emlékszem olyanra,hogy egy fiatalabb pasi úgy igazából tetszett volna, ja és persze ezt még fokozza, hogy a főnöktípus méginkább..


A barátaimmal sokszor megmosolyogjuk, de ők ezt tökre elfogadják(úgy látom),de azé mégis furának tartják, hogy a érettebbek felé vonzódom, erről ti mit gondoltok ???????????


2012. nov. 1. 23:21
 1/7 Fura Yokomura ***** válasza:
Hát ha ez jön be akkor ez jön be! Szerintem saját magadnak semmiképp ne hazudj, más véleménye miatt.
2012. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
apakomplexus / gerontofilia
2012. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez se furább sok más dolognál, van ilyen. Bár az ősz hajon azért mosolyogtam egy sort. :D
2012. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értékelem az őszinteséget !!
2012. nov. 1. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:
17 évesen nekem is pont ezek jöttek be, aztán egyre inkább a fiatalabbak. valószínűleg a korosztályodban nem találkozoltál még olyannal, aki megfogott volna, és az ilyen idősebb, főnök típusok általad elképzelt magabiztos kisugárzására buksz:) de hidd el, ez fog még változni, a zsáner nem állandó
2012. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ebben még benne van félig a gyermeki természet, az apakép...:)
2012. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
őszinténn szólva nem nagyon akarom, hogy ez megváltozzon mármint a zsáner, de próbálkozom :) , és kiváncsi voltam, hogy , hogy vélekednek erről .
2012. nov. 1. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!