Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valahogy lehetséges megváltozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy lehetséges megváltoztatni az ízlésem (pasi téren)?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, tudom...

Szóval az a helyzet hogy fent vagyok 2 társkeresőn, minden nap nézegetem, de eddig egyetlen olyan pasit nem találtam aki tetszett volna a több tízezerből. Egyszerűen úgy érzem Magyarországon egyáltalán nincs is olyan pasi aki tetszhet nekem. De még külföldön sem sok akad... ez az én hibám, de így sosem lesz senkim. Mit tehetnék?


2009. nov. 22. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Van elképzelésed, hogy milyen típusú férfi tetszene? Külsőleg és belsőleg is.
2009. nov. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen korszak ráadásul akkor volt barátom is de ő is csak tetszett és nálam ezmár baromi sok volt azóta eltelt 2 év és most van egy új írtó cuki,helyes,kedves pasim akit imádok belsőleg és külsőleg is és én mostmárígy azt mondhatom ,hogy ohh igen van EGY fiú aki az egész világon megdobogtatta a szívem:)
2009. nov. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És a nőket nézted már. jó most lehet nem a te hibád. Mert a társkeresőkre már nem a leg sikeresennek jutnak. Vagyis már másoknak se kellettek és azért vagyunk ott.

De talán ha nem a netbe hanem a valóéletbe gondolkodnál.

2009. nov. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egykét képről nem lehet eldönteni hogy tetszik e az illető vagy sem, egészen más lehet élőben, ha érzed a kisugárzását is, hallod ahogy beszél, lehet hogy nem egy álomkülsejű pasi, de azok az apró hibák amik miatt egy képen ismeretlenül nem tetszik nagyon hamar eltűnhetnek élőben
2009. nov. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából az a gond hogy a nőies pasik tetszenek... annyira nőiesek hogy olyat aztán lehetetlen találni is.

És NEM vagyok leszbi egyáltalán... bár nőt könnyebb lenne találni úgy érzem. Köztük akadnak szépek is.

2009. nov. 22. 00:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ízlésedet nem tudod megváltoztatni.. 'Valakid' lehet, csak talán nem fogsz hozzá vonzódni annyira amennyire szeretnéd. :S

Én pl nőies vagyok.. vagy b*zis.. vagy mittudomén.. És nincs túl nagy sikerem.. :D szóval ritka vagy ám.. xD

Én szurkolok, hogy tlálj hozzád illőt. ^^


15f

2009. nov. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kolosszus22 ***** válasza:

Pff...nőies pasik, az már nem férfi, mert nincs bennük meg az alaptulajdonság ami miatt férfiak lennének!

Szerintem totál leszbi vagy, csak még magadnak sem akarod beismerni!

22/F

2009. nov. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a nőies pasik tetszenek, bár nekem kicsit könnyebb dolgom van, mert én fiú vagyok, és hát meleg körökben könnyebben találni ilyesmit :) De nem hiszem, hogy a helyzeted reménytelen lenne. Elég sok nőies pasi szaladgál az utcán, és garantáltan nem mind meleg :) Emo/goth/scene fiúkkal hogy állsz? Egyik szubkultúrától sem idegen a nőiesség, úgyhogy talán ezek között érdemes körülnézned. Ha a külföldre költözésen gondolkodsz, Londont, New Yorkot, esetleg Svédországot tudom ajánlani.


Amúgy hány éves vagy?

2009. nov. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mondom magamat példának: én is társkeresőn kerestem sokszor szexi, vonzó, dögös, bulizós csajokat, de sose találtam, és azért mert azok szórakozó helyeken keresgélnek maguknak, és nem ott ahol én keresném őket! lehet hogy neked is máshol kéne keresni az olyan srácokat, és hidd el hogy vannak olyanok!! :D 18/F
2009. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!