Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon-nagyon tetszik! :) Jóba vagyok vele, bírjuk egymást, úgy érzem. Viszont a tavalyi sulibulin egy csomó csajjal smárolt, kihasználva külső tulajdonságait. Idén még nem láttam lányokkal, vagy fiúkkal lóg, vagy egyedül. Egyszerűen képtelen vagyok eldönteni, hogy az, hogy így viselkedik velem(mosolyog, kedves, vicces és megnevettet) mit takar; csak "játszik" velem vagy megkomolyodott tavaly óta, esetleg csak egyéjszakásat szeretne. Én vagy komoly kapcsolatot szeretnék tőle, vagy semmit. Szerintetek? Így azt sem tudom, hogy viselkedjek vele! Legyek továbbra is az aki vagyok: kedves, perverz és vicces, és merjek neki néha bókolni vagy legyek flegma azért hogy ne szálljon el annyira magától? HELP ME! :(

2012. nov. 2. 01:58
 1/4 Nagy Tamás Cet ***** válasza:
Hát minden esetre ne ródd meg hogy éli a szingli élet örömeit a suliban:)
2012. nov. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nagy Tamás Cet ***** válasza:

Attól még lehet hogy normális, hogy volt a tavalyi sulibuli.

Ha jóban vagytok akkor próbáld meg jobban megismerni. Nagyon hamar lerí az emberről hogy mit is akar tulajdon képen. Arra figyelj hogy azért próbáld meg egy kis távolságot tartani tőle nehogy bele habarodj teljesen(mielőtt megismernéd)

2012. nov. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, sajna már sikerült belehabarodnom. Már megszoktam a visszautasítást, szóval ha erre kerül a sor is állom a sarat. Csak jól esne egyszer, ha viszontszeretne végre valaki.
2012. nov. 2. 02:16
 4/4 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Szerintem ne agyalj, csinálj mindent ahogy természetesen jön.
2012. nov. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!