Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha lesz még rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha lesz még rá esélyem?

Figyelt kérdés
Sűrűn járok busszal, van egy amivel kivételesen sokat. Még pár hónapja volt egy srác, mikor állt az ajtónál 2-3 percig folyamatosan nézett, de én is őt a végén már elnevettük magunkat és mikor leszállt meg várta, hogy elmenjen a busz és még akkor is rám mosolygott, azóta ma volt szerencsém újra összefutni vele ugyanazon a buszon, látszott rajta, hogy emlékszik rám, megkérdezte, hogy leülhet-e mellém pedig még több hely is volt, nekem be volt dugva a fülesem és mint egy idióta csak bólogattam meg vigyorogtam össze-vissza, úgy vert a szivem.. olyan nagyon jó illata volt, meg jól nézett ki, olyan izgalomban voltam, rég éreztem ilyet.. amikor felállt direkt elém állt és nézett akkor is meg mosolygott picit visszafogottabban, nagyon nagyon szeretnék még egyszer összefutni vele, azt is megjegyeztem, hogy hány órás buszon voltunk akkor épp.. ha adódna még egy ilyen alkalom, akkor lépjek valamit, vagy várjam meg amíg ő lép esetleg és megszólít megint és akkor majd talán nem csak bólogatok, mint egy hülye? :) Ja és a srác mit gondolhat rólam, vagy milyen kiindulásból csinálja ezeket? :D Köszi előre is. 19/L
2012. okt. 1. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hátha összefuttok még...:) És akkor majd esetleg kihúzhatnád a fülest is.:D
2012. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha nem mer megszólítani mert félénk?
2012. okt. 1. 22:50
 3/3 anonim válasza:
akkor nem kérte volna meg hogy melléd üljön.. kezdeményezd te a beszélgetést és ennyi..
2012. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!