Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, örülnétek neki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek neki, ha pár honapra kiprobálhatnátok a férfilétlt?

Figyelt kérdés
Milyen elönyökkal járna szerintetek? Egyáltalán jobb lenne, mint nőnek lenni?
2012. nov. 2. 14:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én túlzottan fius vagyok ahhoz, mind küsőre mind mentalitásban, hogy bármi előnyét évezzem a női létnek így én habozás nélkül lennék férfi egész hátra lévő életemre. Nekem bárki bármit állít, számomra az lenne a megváltás.
2012. nov. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%
Százszór több az elvárás egy férfival szemben párkapcsolatban, mint egy nővel, ez nem vitás. De akkor sem lennék nő. Egyszerűen mert , ők a gyengébbik! nem. Kb minden téren gyengébbek. TEstileg, lelkileg, fiatalság-tartam szerint is sokkal kevesebbek mint a férfiak. Nem vagyok buzernyák, nőket szeretem nemi értelemben, de az sem igaz,hogy a nők a szebbik nem. Rengeteg igényes, jó meglenésű, évtizedek alatt kidolgozott testű férfi százszór szebb jelenség, mint egy tucat átlagnő. Szóval a nők meg vannak cáfolva!
2012. nov. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%
Hát én max 1 napra. Nem akarnék pasi lenni, jobban érzem magam nőként. Szerintem jobb nőnek lenni:)
2012. nov. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%

"Százszór több az elvárás egy férfival szemben párkapcsolatban, mint egy nővel, ez nem vitás. De akkor sem lennék nő. Egyszerűen mert , ők a gyengébbik! nem. Kb minden téren gyengébbek. TEstileg, lelkileg, fiatalság-tartam szerint is sokkal kevesebbek mint a férfiak. Nem vagyok buzernyák, nőket szeretem nemi értelemben, de az sem igaz,hogy a nők a szebbik nem. Rengeteg igényes, jó meglenésű, évtizedek alatt kidolgozott testű férfi százszór szebb jelenség, mint egy tucat átlagnő. Szóval a nők meg vannak cáfolva!"


Enyhén szólva hímsoviniszta vagy apám, ráadásul a gyökerebbik fajtából. Ne csodálkozz azon, hogy nem volt lehetőséged eddig okos, tartalmas nővel találkozni. Ilyen mentalitással örülhetsz, ha lesz egy buta, mindenre bólogatós, szolgalelkű feleséged.

2012. nov. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaza van a 12-esnek, ezek tények. Ja, és egy hozzászólaló is bizonyítja itt, hogy ha a nők ellen mondasz valamit akkor hímsoviniszta vagy( még ha igazat is mondasz) ha a férfiakat ócsárolja valaki, az poén..kettős mérce.
2012. nov. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
14 -es , látom nagyon fel lettem szentelve általad, de nem érdekel. Hiszem,hogy igazam van, és kb. tudom is, hogy mit írok. Nem kell a nőktől annyira seggreüllni. A nők szerintem maguk alá rosálnának, ha a párkapcsolatba nekik kéne az autót, a lakást, a karriert, a biztos megélhetést biztosítani, mert ugye a férfiakkal szemben ez elvárás, persze van ellenpélda is amikor a nő szolgáltatja, de nem ez a jellemző az esetek zömében, nem ezt veszem észre gyakrabban. Ehhez képest meg elvárásaik vannak bőven, de ők mit is mutatnak fel? Mivel állnak elő? Szinte semmivel. Akinek nem inge,az nyilván... De a divatnők satöbbi azok ilyenek, a full extrás nők mind ilyenek, nekik elég,hogy szépek, és le vagy szarva palika, kurblizzál,hogy keljél! Könnyebb nekik. De mégis összességében nem nagy showk a nők, már írtam hogy miért. Nem rossz dolog hímsovinisztának lenni egyébként, mert azokra legalább nem az jellemző,hogy besímuló papucsállattá vedlik ki magukat :))
2012. nov. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Akkor hidd csak, hogy igazad van, nem igazán izgat, csak a véleményemet írtam le. Szerencsére a való életben nagy ívben kerülöm a magadfajta "kultúrlényeket", úgyhogy engem nem zavarsz. Nem mondom, hogy nem próbálkozott be ilyen nálam, de természetesen jól le lett oltva, aztán gyorsan odébb kotródott:D
2012. nov. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
29%
Jaj szegeny ferfiak, mindjart sajnallak titeket :D ilyen merteku nyafogasok utan nem is tudom, ki a gyengebbik nem x)
2012. nov. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nőnek lenni csodálatos, nem cserélném el. Olyan a testünk mint egy hangszer, már a pillantásunktól is forrósodik a levegő, aztán egy kis erotikus járás, billegés,hullámzó mellek, feszülő ruha, ringó csípő, titokzatos szoknya libbenés, még a lélegzet is megáll.
2012. nov. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

ha meg nem, akkor attól neked áll el a lélegzeted.


ugy értem:


a) ha a "jópasi" lexarja, hogy illegeted magad, akkor vonzódni kezdesz hozzá, mert miaz, hogy nem tetszel egy jopasinak


b) ha átlag pasi lexarja, hogy mennyire szép vagy, akkor biztos meleg.

2012. nov. 14. 19:42
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!