Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, örülnétek neki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek neki, ha pár honapra kiprobálhatnátok a férfilétlt?

Figyelt kérdés
Milyen elönyökkal járna szerintetek? Egyáltalán jobb lenne, mint nőnek lenni?
2012. nov. 2. 14:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Inkább csak pár napra..
2012. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Nönek jobbb
2012. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Hát ezt most is kipróbálhatjátok.

Én otthon maradok a kölkökkel, mosok, főzök.

Ti pedig elmentek házat építeni, vagy bármi mást.

2012. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

szivesen kiprobalnam,legalabb par honapig nem szenvednek a mensivel :D

nem mondom,hogy jobb lenne,talan kicsit szabadabb inkabb.gondolok itt arra,hogy nem kene sminkelni,hajjal szorakozni,stb.

2012. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, már megszoktam így :)

Nem lehet könnyű, hogy mindig magabiztosnak, erősnek, okosnak kell látszani, neked kell kezdeményezni, meg ilyenek.

2012. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki!!!
2012. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem szeretnék senkit megbántani, de rengeteg előnye lenne nem csak a menstruációval járó kellemetlen tüetek és a többnapos félelem, hogy jajj csak olyan ne egyen a nadrágom...ott vna még az hog yínem kell sminkelni nem kell parfümözgetni nem kell hajlakk hhajhab...max megborotválkozok....a szexuális élvezet is könnyebben jön...ráadásul sokkal lazább pl baráti körben elereszteni egy galambot más egy férfinak...nőként stand up karriert se nagyon lehet csinálni...most eleve ki van lőve az összes fingós böfögős poé, a sok emberrel szexeltem poén, a füves poén se áll jól, a részeges poén se az iazi...elmondanám de furán néznének rm...
2012. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem lennék még egy percre sem pasi.

Már csak a környezetünkben élő férfiakat is ha nézem jobb nekem nőnek. :)

2012. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem lányok senki se akarjon közületek pasi lenni, főleg nem ha nem helyes a pasi. Annyi undok módon való visszautasítást kapnak a nem helyes pasik, hogy sárba döngölik az önbecsülésüket. A másik meg egy csaj ha duci is csak füttyent egyet és 2-3 farok máris áll. Ha pedig oda kerül is egy pasi a szex közelébe, ott teljesíteni is kell, neki kell felállítania, nem szabad sem későn sem túl korán elmennie, sőt van aki el sem tud menni. A nők meg csak fekszenek, mint a döglött halak és várják a péniszt magukban. Sokkal könnyebb nekik.
2012. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

a szex könnnyen jön férfiként? Hol élsz te?


ok, hogy te eltulzott igényeid miatt nem találsz könnyen pasit (mondjuk a nem könnyen nálam azt jelenti hogy évekig nem szexelsz),...



egy amerikai irónő 18 honapot töltött férfiálca mögött, és könyvet irt arról milyen férfiként élni. Sajnos eléggé megsinylette mentálisan a dolgot, ugy hogy mostmár mindennél jobban örül annak , hogy nőnek született. Mert rájött, hogy a férfiaknak NAGYON nehéz az éelte a nőkhöz képest.

2012. nov. 2. 15:30
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!