Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem olyan furak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem olyan furak az ilyen parok; ti mit gondoltok sok is par van, vagy hogy jonnek az ilyenek egyaltalan ossze?

Figyelt kérdés
A sracon egy ilyen szurke vastag felso volt, sotetkek szabadidonadraggal es fekete adidas cipovel. A csaj, akivel kezenfogva ment ilyen tipikus mukormos, kicsit ki volt festve, csizma, ilyen bőrhatasu nadrag volt rajta hosszitott tapados felsovel... Kicsit ki voltam akadva, mikor meglattam oket egyutt. Ez normalis?
2012. nov. 2. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet lóvés a srác.
2012. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont ez a plane benne. A pasi nem igazan penzes.
2012. nov. 2. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy rocker. Kicsit Korn feelingje van. :D


Egyébként lehet, hogy tényleg pénzes, vagy a csaj csak jól néz ki, de amúgy normális. A fiú meg ilyen macho.


Mellesleg: nem a te dolgod. Nem kéne, hogy ezen kiakadj, fogsz durvábbakat is látni. :D

2012. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem mindenki olyan felszínes mint te...lehet a csaj külsőre ilyen implantszaurusz, de előfordul néha hogy belül több...vagy a srác tud valamit...esetleg edzésen vlt...de istenem mennyire ráérsz...
2012. nov. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem rocker egyik se! :)) amugy a srac egy kicsit dilis, meg minden hulyesegen idegeskedik, ha pedig ideges, mindekibe belekot.
2012. nov. 2. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod erre mondják h a szerelem vak.

Én is ismertem olyan párt akik elsőre furcsán mutatnak együtt de ha jobban megismered őket rájössz h összeillenek..

2012. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mostanában nagy divat a macinadrág fiúknak.. a sulinkban a menőcsávók mindig abban járnak..
2012. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!