Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok milyen szerintetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Orsi kérdése:

Srácok milyen szerintetek az ideális barátnő? Mind külső mind belső értékeket tekintve?

Figyelt kérdés

2012. nov. 2. 18:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Élő :D

Ronda pasiként nem engedhetem meg magamnak, hogy igényeim legyenek.

2012. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Belső: Kedves, aranyos, megértő, őszinte, hűséges

Külső: legyen ápolt

2012. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

mindnekinek más.. ez egy tipikus kérdés a hülye kérdés nincs rá válaszra..


van akinek a szöke van akinek a barnak. van akinek a bújós van akinek a vagány. ilyenbe nincs ideális..

2012. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Az ápoltságba szerintetek beletartozik a szolis bőr a tetovált szemöldök és a műköröm? Vagy az már túlzás?
2012. nov. 2. 18:33
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
rohadtul nem
2012. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
szerintem igen. de kinek mi jön be
2012. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy ideális. Valamiben úgyis el fog térni. Különben meg semmi garancia arra, hogy akire én rá tudom mondani, hogy jó partner lenne, annak az én személyem is be fog jönni. Sőt, biztos, hogy nem, mert nehéz eset vagyok.
2012. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Van munkája, tud főzni, nem a külső a mindene, nem több mint 80 kg.
2012. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Akkor egy természetes lány már "igénytelen"? Ha nincsen az előbb említett dolgokkal feltúrbózva?
2012. nov. 2. 18:37
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Hajszín szemszín nekem mindegy.

Szőke/vörös + kék/zöld szem jobban tetszik, de a barna haj barna szem is szép, nem fontos.

Ami fontos, hogy hosszú haja legyen. Külsőre az arca fogjon meg, ne legyen deszka.

Lehet rajta max +10 kiló, de több ne, ez a határ.

160-170 centi közötti legyen. Külsőre kb ennyi.


Belsőre, legyen kedves, segítőkész, ne legyen zárkózott. Nekem pl tetszik, ha egy csajnak nagy a szája. Legyen humora, ne legyen

csendes. Fogadja el másnak a véleményét is, NE LEGYEN HISZTIS. Meg lehessen bízni benne.


Ami a szexet illeti. Ne legyen prűd, legyen fantáziája, legyen hozzám hasonlóan picit perverz, szeresse a szexet, szeresse a spontán dolgokat. Ha picit szexmániás az előny. A legfotosabb pedig, hogy hűséges legyen.



20F

2012. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!