Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit tudnék csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

A volt barátommal 2 évig jártunk. Ő szakított velem mondván, hogy túl sokat találkozunk. Ez márciusban volt, azóta én jól érzem magam egyedül, jobban mint amikor jártunk. Ő viszont szinte mindennap keres, hogy beszéljünk. Néha találkozunk, legutóbb azt mondta, hogy hiányzom neki, de én semmit nem akarok tőle és ezt mondtam is neki. Az előbb felhívott, hogy miért nem veszem észre, hogy mindennap rossz kedve van és hogy ha most meghal akkor az az én lelkemen szárad. Még nyáron volt olyan, hogy mondtam neki, hogy ne beszéljünk és ne találkozzunk. Akkor is azt mondta, hogy öngyilkos lesz. Elég szarul esik, hogy miattam akarja megölni magát. Nem értem, hogy miért nem tud túllépni, hiszen ő dobott engem. Nem tudom, hogy mit csináljak, hogy megutáljon és ne is akarjon velem beszélni..


Ti mit csinálnátok?



2012. nov. 2. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeném a halál véreres f... na oda. Megmondanám, ha egyszer ő dobott ki, akkor így járt, keressen magának másik balekot. Nehogy engedj neki, ez érzelmi zsarolás.
2012. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megszakítanék vele minden kommunikációs csatornát. Ha öngyilkos lesz, az az ő hülyesége, nem a te hibád.
2012. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
küldj neki egy just do it üzenetet facin aztán egy életre megszabadulsz a csávótól.
2012. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele. Ha megöli magát ő baja, elég undorító, hogy ezzel zsarol...
2012. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!