Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyek rá egy fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek rá egy fiút, hogy lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, és nagyon vonzónak találom.

Mit tegyek? Nem akarom, hogy r*bancnak nézzen...

16/L


2012. nov. 2. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
??????
2012. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha lány vagy és nem ronda mint egy boszi, akkor nincs nehéz dolgod, hogy lefektess egy pasit. Csak kezdeményezned kell, ennyi az egész.
2012. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Elmentek olyan helyre ahol kettesben tudtok lenni, megcsókolod, hozzá bújsz, mutogatod neki a segged, és a tested egyéb részeit, aztán már szerintem te is kitalálod.
2012. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Furcsa. Ilyen kérdéseket a fiùk szoktak általában feltenni. Amennyiben tényleg összejönne a dolog, szerintem megbánnád. Nem tudom hogy ez lesz-e az első együttléted, de ha igen, ne menj bele. Egy fiùhoz érzelmileg is kell kötődni, nem csak testileg. Szerintem elkapkodod az egészet. Ja és a fiúnak sem jelentenél többet egy gyors mentenél( és egy ùjabb ribinél).De ha ez az álmod...
2012. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerencsés fiú. Ha nekem 16 évesen lett volna ilyen alkalom..:D Szerintem nem lesz nehéz meggyőzni. Flörtölj vele, perverzkedj . Tegyél cálzásokat. Aztán ha a téma ott van, mond el neki hogy te komolyan szeretnéd.
2012. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16 évesen még korai. Később meg már tudni fogod hogyan is kell.
2012. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha csak szexet akarsz tőle, akkor ribancnak fog nézni, és valljuk be, az is vagy.
2012. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Bocsi tudom, hogy a kérdést egy éve írtad, de az előző kommentelővel nem értek egyet. miért lenne valaki r*banc azért mert szexelni akar? Csak ne verd nagy dobra, ne dicsekedj ezzel ne ujságold. A szex jó dolog és ha valaki hát én tudom. 17 éves korom elött pár hónappal volt h elvesztettem a szüzességem, egy sráccal akit 3 napja ismertem. És én kezdeményeztem. Nem bántam meg egyáltalán. Állati jó volt, többször is csináltuk.Nem jelentett viszont többet ez számunkra. Nem is láttam azóta, és ez így pont jó. Vannak akik nem vágynak nagy románcra, szerelemre, romantikára. Ráér az, és jön is majd idővel. De addig talán ne élvezzük azt amit élvezhetünk.?
2013. dec. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!