Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretkezés közbeni bántalmazá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés közbeni bántalmazás, volt hasonlóban részetek? És ha igen, hogy történt? (lent. )

Figyelt kérdés
Szeretném tudni,volt e valaki hasonló helyzetben már.És ha igen nálatok mi történt?Későbbiekben nem okozott gondot ez új partnerral? Expárom, többnéhány szeretkezés közben átlépte azt a bizonyos képzeletbeli határt a szeretkezés és majdnemhogy erőszak között... Akaratos volt, minden úgy történt, ahogy Ő akarta, kihasználva testi fölényét nagyon ellenkezni se tudtam és őszitén szólva nem is akartam, csak, hogy minnél előbb vége legyen. Fiatal voltam nagyon, szégyeltem magam, de miután sokadik alkalomnál megütött végleg befejeztem vele..Előbb kellett volna, tudom, ilyen válaszoktól kiméljetek kérlek!
2012. nov. 2. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:

nyugodj meg! Vannak ilyen erőszakos pasik, de ki kell őket szúrni és akkor nem lesz gond. Bár én irányító tipus vagyok, kicsit vágytam az agreszivitásra, de nem túlzottan.


Egyik barátnőmmel is ezt csinálta az első fiúja. De nála kb. 5percig tartott és ő is alig várta hogy vége legyen. Az hogy a csávót nem is érdekelte, hogy a lány élvezi-e vagy sem, arról már ne is beszéljek. Most van egy barátja aki imádja, szereti, dédelgeti és vele már minden jó. Nyíltan beszél már a témáról és a szexről, de persze az elsőre mindenki emlékezik, de már kiheverte. Én kívánom, hogy te is találj magadnak egy olyan partnert aki szeret és veled is foglalkozik az ágyban! :)

2012. nov. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!