Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: Ti tartanátok/tartotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Ti tartanátok/tartotok egy jóképű szeretôt?

Figyelt kérdés
Ha van, akkor mióta? Volt már ebbõl baj? A korotokat is írjátok le, kérlek.

2012. szept. 18. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerinted ezt ki mondaná el itt magáról? Itt mindenki jó színben akar feltűnni. Még ismeretlenül is.:)
2012. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megcsalásra gondolsz, vagy sima szexkapcsolatra?
2012. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szexkapcsolatra
2012. szept. 18. 16:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Én tartanék! 40/N
2012. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 rainbow29 válasza:
Nekem volt szeretőm,a barátság extrákkal c. dolgot csináltuk.Minden szép volt,jó volt,csakhogy elkezdtünk úgy viselkedni,mintha járnánk.Furcsán jött ez így ki. Ritka,hogy nem alakuljon ki valamelyikőtökben valami erősebb érzés.Végül is három-négy hónap után vége lett,mert kezdte elveszíteni a jelentőségét és a szex sem volt már olyan,mint régen...ja,amúgy 18/L,ő pedig 22volt.
2012. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kesztix válasza:
Igen, miért ne. :D 31/L
2012. szept. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na már, ezt kezdem nem hinni. Eddig minden válasz az erkölcsök százszázalékos követéséről szólt ezen a fórumon és most hirtelen mindenki szeretőt akar.

A szerető alatt mit is kell érteni?

2012. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Leírom én!

Szerető vok. Hogy jó képű-e? Nem kimondottan hinném. 3 gyerek, feleség

És van egy 17 éves leánnyal egy titkos kapcsolatom, 1 éve

Sajnos pont megbukott a családja előtt, és vége lett

És rohadtul bánt mindkettőnket, hogy csak ennyi volt ....

2012. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem voltak szexkapcsolataim anno, de amiota megtalaltam azt akivel az eletemet szeretnem leelni, nem kell ilyen alacsonyrendu kapcsolodas.
2012. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ki nem? (kb. 10%. full monogám és 1-3% gátlásos és (országonként változó) ~10-75% aki azt hiszi ez helytelen magányosan is és csak a kapcsolat az elfogadható.


->Alacsonyrendű kapcsolódás?<-


Azért kb. ezt mondhatnád, például a tiszta vízre a sörhöz képest is ;-), de limonádéhoz képest is (igaz).


Azért egy párkapcsolat is rossz időben (szakíts utáni 3-6 hónapban kezdve) öl, butít és nyomorba dönt. Tehát azért apácába átmenni. :S


És azért még nem kell lefitymálni, nem kívánom neked, (mert biztos nem szeretnéd és én meg nem vagyok rosszakaró(d)), de azért még te is lehet szingli (sajnos). Ásó-kapa is ott van (sorry! - de tény), és 100%-os ásó-kapásból is 33+% szakítás lesz.


És azért egy több éves nagy szerelemből fél- egy év kihagyásnál kevesebbel egy újba ugorni az eszetlenség. Kínlódva keresni az örök szerelmet is, bár ennek van némi romantikája legalább (nem csak rossz társadalmi elvárás és beidegződés van mögötte).


Két embernek nem kellene aki nem merné felválni, vagy aki nem tudna valamiért oldódni (mind a két esetben lehet egy előző rossz kapcsolat vagy egy jelenleg meglévő bármilyen kapcsolat az ok). Az hogy mondjuk valaki 100% monogám (akár 5-10+ éves kapcsolatban is) nem vitatom, de ez a nőknél is kisebbség. Ez van.


A gyerekek harmada mástól született mint aki az apának hiszi magát. (sokoló tudom) Ez van lehet nem szeretni, és itt többségben nem a rátukmált gyerekek vannak. Ovuláció esetén a nők többsége (tudom nem mindenki) könnyen meginog, főleg, ha párja pont akkor hárít. Most erre aztán lehet bármi nyárspolgárit mondani. Annyit hozzá teszek felfogni tudom én is, meg társadalmi jelenségként kezelni az árulkodó jelet 33+% félre lépésből lett gyerek, de nehezen veszi be a gyomrom, miközben, nem ítélem el azt aki így szült ha maga sem biztos a dolgában és ezért nem tudja az apuka. (Ez van lehet nem szeretni. Meg azt hogy az úgynevezett önfeláldozó szakmákban dolgozó nőknél, sőt még a jó anya és jó feleségek közt is nagyobb a félre lépők aránya, ezek mind erre rizikó faktorok (a legnagyobb lélek számú és átfogóbb felmérések alapján is mindig ez jön ki 40+ éve, előtte jó anya még anaonim is hazudott a félre lépés kapcsán (női (újra) emancipálódás előtt.) Az hogy a rossz anya bukik meg többször? Igaz, de ennek az oka a szociális képességeinek további (halmozott) hiányossága az .

2012. okt. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!