Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleszerettem egyik munkatársamba

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz nála hátha neki is bejössz.
2012. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs baj ,ha csak nem nős :)
2012. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És mi ezzel a probléma?:) Ha a munkatársad nem házas, nincs kapcsolatban és te sem vagy benne egy kapcsolatban sem akkor szerintem próbálkozz nála. Ha beleszerettél akkor biztos ismered annyira hogy eltudd magad képzelni vele. Meg ugye kitudja mi sül ki majd belőle. Ha te vagy a nő akkor szerintem próbálj kicsit kezdeményezni, ha esetleg ő neki még nem esett le a dolog hogy mit érzel iránta, ha akarsz tőle valamit, ha kap egy kis lökést biztos rájön hogy mi a helyzet. Ha pedig férfi vagy akkor javaslom hogy kezdj el vele jobban beszélgetni, munkaidőn kívül is, találkozzatok, üljetek be valahová, vagy menjetek el kettesben kirándulni valamerre, vagy csak látogasd meg őt.
2012. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hole Hunter ***** válasza:
Ne szarozz, ugorj rá! :)
2012. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!