Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy munkatársamb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy munkatársamba mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Alapszabály: "házinyúlra nem lüvünk!"

Ha ugrik a parti, akkor is kénytelen leszel vele együtt dolgozni tovább, és akkor az már erősen megronthatja a munkahelyi kapcsolatot.

Ha pedig házasság lesz a vége, a munkahelyi nézeteltérések belerondíthatnak a magánéletbe is!

2012. aug. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudni,hogy te milyen nemű vagy,illetve milyen annak a neme akibe belezúgtál.

De ha F/N kapcsiról van szó ,akkor kezdjetek el dugni.

2012. aug. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Ülj bele egy medve f....ba.
2012. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hmm..elég szűkszavú a kérdésed.

Szabadok vagytok mindketten?

Közvetlen munkatársad, vagy külön osztályon dolgozik?

Ő is érdeklődik irántad?

Tényleg szereted vagy csak fellángolás?


Mivel 2 fontos terület (munka, szerelem) összekapcsolódna,

ezért érdemes jobban átgondolni, hogy érdemes-e a munkádat kockára tenni. Ugyanakkor a házasságok egy jó része munkahelyi kapcsolatból születik :)

Mindenesetre fontos, a határozott vonal a munka és magánélet között....

2012. aug. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

szabadok vagyunk mindketten

nem közvetlen

és szeretem. nem csak kezdeti fellángolás

27/N

2012. aug. 26. 08:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ittam már meg a levét ilyen kapcsolatnak,szóval nagyon óvatos légy!Ha megromlik a kapcsolatotok,a munkahelyi viszony is valószínűleg.Viszont ha nagyon odavagy érte,menj Hozzá oda sűrűn valami ,,szakmai" dologból kifolyólag,mintha arra lenne dolgod,légy sokat a közelében,célozgass,flörtölgess.Add meg a kezdőlökést,a többi már az Ő dolga.
2012. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is halálossan...
2012. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem, ha nem közvetlen munkatársad, hanem egy másik osztályon dolgozik, nem is a főnököd, ő is szabad, akkor csak azt kell megtudni, hogy ő is érdeklődik-e irántad?


erre jó módszer lehet, amit írtak, hogy járj arra sűrűbben, vagy ebédidőben az ebédlőben találkozni, vagy ugyanazzal a busszal menni haza, vagy a céges buli.


Ismerősök vagytok már valami közösségi oldalan? FB? stb

mert ott is lehet viccesen beköszönni stb

2012. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!