Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknak mennyire jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak mennyire jön be a fehérebb bőr és a sötétebb haj kombináció?

Figyelt kérdés
mindig azt hallom , h a pasiknak a szőke csajok jönnek be meg ilyenek... régen szőke voltam, de végül úgy döntöttem, h befestem barnára, mrt azt könnyebb szépen festeni... szerintetek? barna vagy a szőke jobb?
2010. dec. 20. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy,nem léteznek ilyen fajta játékszabályok,az csak legenda! Ha szép az arcod nagyon egyik szín sem tudja elrontani,ha megmarad a természetes hatás!
2010. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a természetes a legjobb
2010. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Abszolút huszadrangú kérdés. Hidd el, nem ezen múlik.
2010. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Öcsémnek mindegy, hogy milyen egy nő arca a lényeg, hogy szőke legyen. Egy haverom csak a barnákra bukott. Én lány vagyok, a barna szemű, barna hajú srácok tetszenek, mégis egy szőke, kék szemű fiúba vagyok szerelmes immár 2 éve. Szóval ez egy abszolút hülye kérdés, de szerintem te is tudod. Nincs két egyforma ember. Ne menj amúgy se a divat után, olyan hajszínt viselj ami jól áll, kiemeli az arcodat, szemed színét.
2010. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy a fiúknak bármelyik hajszín is jobban bejönne. De természetesen legyen ápolt és egészséget sugárzó a lány haja. :)
2010. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
figy, ez tényleg nem ilyen hajszín kérdés, de a bőrszin annál inkább, pl engem kifejezetten kiráz a hideg az ilyen fehérbőrű csajoktól
2010. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
amúgy engem is idegesit, h fehér vagyok nagyon... de nem tudok szoliba menni , mert nem rég volt szemműtétem,h ne kelljen szemcsi :D és 1évig nem lehet... és annyira gáznak tartom magam így :S
2010. dec. 20. 18:51
 8/10 anonim ***** válasza:
A bőrszín is megosztja az embereket. Nekem például a az agyonszolizott, barna bőrű férfiak, nők irritálnak.
2010. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha szép a fej formád és a test alkatod akkor nem gáz a fehérség. A hajszín oly mind1. :D a fehérségre még annyit hogy ne legyél egészségtelennek tűnő sárga. az engem zavar :D de a fehér nem bánt ;)
2010. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én meg szeretnék nagyon fehér lenni!!!
2011. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!