Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Lassan másfél éve, hogy viszonzatlanul szeretem őt, és reménytelenül. Én éppen a kamasz éveimet élem, ő pedig már egy teljesen más "életszakaszban" van, családalapítás, stb. stb, de valamiért mégis szeretem őt... Ez nem az a tipikus kamaszkori fellángolás valaki iránt. Próbálom megértetni magammal, hogy ennek az egésznek semmi értelme sincsen, de nem tudok továbblépni rajta...
2012. nov. 3. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig "csak" kamasz fellángolás, csak azért nem múlik el, mert nem teljesedett be.

Javaslom lépj túl ezen egy valódi kapcsolatban...

2012. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben, le is feküdtem az illetővel. Ettől még nem lett jobb, szerettem tovább. 2 évig húzódott. Hát nehéz ilyenkor továbblépni, de az a legjobb, ha nem nézegeted facebookon, nem találkozol vele, amikor rá gondolsz, akkor gyorsan elfoglalod magad, tudatosan kiírtod a fejedből. És persze elkezdesz másokkal randizni. 21/L
2012. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lábbal,vagy lépegetővel.
2012. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!