Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy valaki jól valaki meg rosszul csókol?

Figyelt kérdés

Ha valaki új randialanyról mesél mindig megemlíti, hogy jajj de jól csókol vagy de rosszul. Nekem eddig nem volt sok pasim, 3, de mind azt mondta hogy nagyon jól csókolok. Szerintem ők is nagyon jók voltak, kb egyformák.

De hogy lehet ezt rosszul csinálni? Kinek milyen tapasztalata van? Mitől lesz rosszul csókoló egy ember? Nem értem hol lehet ezt elrontani.


2012. nov. 3. 23:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Közben az egyik ismerősöm azt mondta az a jó, ha valaki érzéssel csinálja. Hát, nem lettem okosabb. Elvégre minden csókban van érzés.
2012. nov. 3. 23:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg van olyan, hogy valakinek rossz a csóktechnikája, de ez attól is függ, hogy kinek mi jön be. Az biztos, hogy ha még gyakorlatlan valaki és zavarban is van, akkor általában nem csókol jól, hanem elügyetlenkedi, de azért a legtöbb ember hamar belejön.
2012. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
háááááááát egyszer lekaptam egy csajt, majd kicsivel később picit túlittam magam, miután a lelkemet is kiokádtam lekaptam mégegyszer kérdezd meg őt hogy volt e különbség :D
2012. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Még soha nem csókolóztam. Így a matematika logikájából merítve, ha azt mondom, hogy jól csókolózom, akkor az egy igaz állítás.
2012. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jó csaj vagy, egy kísérletre beáldozom magam :D
2012. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt olyan barátom,akin azt éreztem,hogy megakart enni,úgy tátogott össze-vissza,és a nyelvét is furcsán használta.
2012. nov. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ne pacmannel randizzál. :P
2012. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokféleképpen lehet csókolni, de mindenkinek más a jó. Nekem eddig szinte minden pasim azt mondta, hogy kivételesen jól csókolok, kivéve egyet, aki azt hitte, vele csinálom először, mert szerinte annyira "furcsa" ahogy csókolok. Van aki nyálasan szereti, meg minél mélyebbre ledugott nyelvvel, van aki gyengéden, finoman, és van aki nem is szereti a nyelves csókot. Azzal nem lehet nagyot hibázni, ha a másik fél technikájához idomulsz.
2012. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!