Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki érzett már szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki érzett már szerelmet olyan iránt-akiről tudta, h szinte képtelenség, h összejöjjenek, elmondta a másiknak az érzelmeit? Egy szép emléknek őrizzem meg sok kérdéssel, vagy az ő véleményéért tegyem kockára a barátságunkat?

Figyelt kérdés
Nektek melyik lenne a fontosabb? Hogyan cselekedtetek hasonló helyzetben?

2012. nov. 4. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne tartsd magadba az érzelmeidet.
2012. nov. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

el és a következő gondolatom a kövi volt cenzúrázva (hogy én mekkora egy kibelb****** idióta hülye f**** vagyok) +fejet falba verés

egyébként hétfőn fogok találkozni a leányzóval az ominózus eset óta szal lehet megérte

2012. nov. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 taylortimothymatthew ***** válasza:
én így cselekedtem méghozzá ezen a héten kedden. Barátságunk volt a tét. De mi nyugodtan megbeszéltük hogy miért nem, tehát nem hagyott ott a vonaton ahol " szerelmet vallottam " és barátok maradunk, igaz részemről még forrnak az érzelmek és még próbálkozom persze finoman. 2010 óta szeretem és nem hagyom ennyiben. majdnem mindent megbeszéltünk ez ügyben. Nem tudom kit idézek most : de Ameddig nem adod fel... ADDIG NEM IS VESZÍTHETSZ.
2012. nov. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 taylortimothymatthew ***** válasza:
19/f . 3. voltam
2012. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én elmondtam neki de nem jöttünk össze de tudod hogy szokták mondani:jobb megtenni és megbánni,mint megbánni hogy nem teszed meg.
2012. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
inkább azt bánd meg h megtetted mint azt hogy meg sem próbáltad!
2012. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az az igazság, egy ideje nem találkoztunk, kezdenek enyhülni az érzések.. nem szeretném elveszíteni, de az "igazságot" is szeretném tudni. Sajnos köztünk tényleg nem lehet semmi, de az érzéseim ellen nem tudok semmit tenni.
2012. nov. 4. 00:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Én megtettem...persze nem viszonozta, utána még megpróbáltam még egyszer, akkor sem sikerült...olyasmit képzeltem ami sosem volt, most már látom hogy sosem volt ennek esélye és most már nem is akarom hogy legyen. Barátok maradtunk egy ideig de nálunk ez nem működött. Most már alig beszélünk. Mindenesetre szerintem is jobb ha elmondod mintha gyötörnéd magad miatta és folyton arra gondolnál, mi lenne ha...?? Ha képes vagy túltenni magad rajta lehettek barátok.
2012. nov. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én ugyan nem mondtam el, hát tudom hogy nem a csajokat szereti
2012. nov. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Nálam előbb rájött, minthogy elmondtam volna, de egy ideig magam előtt is tagadtam.
2012. nov. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!