Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most mondja meg valaki, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mondja meg valaki, mi a fenét csináljak?!

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, még nemvolt komoly kapcsolatom, csak kavargatások...szóval még szűz is vagyok.

Nem akarom sokat ragozni az előzményeket, és bocs ha néha össze vissza írok, de most elég nagy bennem a feszültség, azért is írom ide ki a kérdést.

Tehát, pár hónapja megismerkedtem egy sráccal, már az elején is sejtettem, hogy a szexen kívül mást nem akar tőlem, minden alkalommal nemet mondtam neki, ő pedig hívott legközelebb is.

Aztán történt köztünk egy nagy balhé, és megharagudott rám...de utána valahogy mégis úgy hozta a sors, hogy "kibékültünk" és találkoztunk.

Ugyanaz a szokásos sztori volt ennél a találkozásnál is...petting, beszélgetés, sőt még kedvesebb is volt az átlagnál..stb.

Ezek után 3 hétig nem keresett, faceről is tiltott...minden hülyeség. (szerintem a haverjai folyamatosan befolyásolják..és ellenem..)

Aztán pár napja újra írt, hogy mi van velem azóta..eszébe jutottam.

És, hogy találkozzunk a héten, menjek fel hozzá, de ne mondjuk meg senkinek.

Gondoltam, oké, még egy utolsó próbát megér a dolog, beszélek vele...hátha tudok rá hatni.

De mikor az időpont megbeszéléséhez értünk, közölte, hogy nem inkább mégse menjek...megírtam neki, hogy rendben akkor nem megyek. És akkor ő folytatta tovább, hogy mire számíthat tőlem ha felmegyek hozzá (nyilván a szexre célzott)

Én meg ilyen kétségek közt hagytam, hogy lehet, hogy oké a dolog...

Ezek után végig ilyen stílusban írogatott nekem, kb. mintha a k*rvája lennék, menjek a helyébe, csináljak vele ezt-azt...stb.

És most ott tartok, hogy felmennék hozzá, mert hátha megtudnám vele beszélni a dolgot, meg valamilyen szinten még vonzódom is hozzá, de egyre inkább erősödik bennem a gyűlölet iránta, és szívem szerint valahogyan bosszút állnék rajta.

Mit tehetnék??

Felmenjek hozzá? És ha rám mászik? Én nyilván nem fogok tudni megmenekülni tőle..hisz jóval erősebb...

Vagy ha bosszúból (a veszekedés miatt) megszívat??


2012. nov. 4. 18:55
 1/7 Ivan Iljics ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, nem ér ennyit az egész.
2012. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tomi8 ***** válasza:
100%
Hagyd a francba az egészet, nézd levegőnek és szakíts meg vele minden kapcsolatot. Keress egy normális fiút aki megbecsül és tisztel. Neki add a szüzességed ne egy ilyen gyökérnek.
2012. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.
2012. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hole Hunter ***** válasza:
Eszedbe ne jusson odamenni! Felejtsd el ezt a gyökeret!...sokkalta jobbat érdemelsz.
2012. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon mozgat a dolog akkor szerintem szerezz egy sokkolót és utána menj fel hozzá... Én tuti ezt tenném.
2012. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyere inkább hozzám:)
2012. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én se mennék el hozzá... ez egy tirpák.
2012. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!