Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a fenét élvez egy egyetemi...

Mi a fenét élvez egy egyetemi tanár abban, hogy olyan vizsgasort készít, amit szinte lehetetlen megirni? Valamilyen gyerekkori buzerans félelmeit tükrözi? Vagy mi az isten bajuk van az ilyeneknek? Mondja mar meg nekem valaki! 23/l

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kompenzál valamit, ami hiányzik az éltéből. Felvilágosulatlan emberek az ilyenek.
2011. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát pont jól gondolod...
2011. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
es akkor meg ugy adja a vizsgalapot, hogy nyomorult buzerans vigyor ül az arcan (magyarul jol megszopatlak benneteket csak ti meg ezt nem tudjatok)! Ezek am a mai tanarok! Akit szivattak egyetemista koraban az szivat tanarkent is! Gerinctelen mocsadek!
2011. jan. 13. 20:56
 4/15 anonim ***** válasza:

ez a pörgése..lol:DDD

egy F&sz, így szórják ki az embereket...

2011. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha a holnapi vizsgamra is FX-t ad akkor mar kinyomom a szemet a kis búzanak!Bezzeg az, h nöt talaljon az nem megy neki, mert hat ilyen féreg mar melyik nönek kellene!
2011. jan. 13. 21:06
 6/15 anonim ***** válasza:

Vizsgaidőszak van. :D:D


Legalább nem bízzuk el magunkat, és jól megtanuljuk az anyagot. Megmarad a szakma becsülete. :D

2011. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igaz,én már régen jártam egyetemre,de akkor a pótvizsgákért fizetni kellett! Ebből a pénzből a profnak is csurrant-cseppent.

Gondolom,ez ma is így van, Aki többet buktat,több pénzt kap.

2011. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Megtunuljuk az anyagot????Na ezt sasoljatok! Igaz törtenet: Covinusos tanar....makroökonomia vizsga....Adott egy kerdes, van a, b, c, d, valasz lehetöseg...Na most 100%-ban biztos vagy benne, h egyik sem jo...de feltetelezed magadban, h a tanar nem annyira köcsög, h nincs is ott a helyes vaalsz, ezert akarva akaratlanul is tippelsz, feltetelezve, h megis te tudod rosszul a vaalszt...

Vizsga utan be mesz megnezni a tanarhoz a vizsgalapod! a kerdesre adott valaszod nem jo... kerdöre vonod a tanart, h hat megis melyik a helyes valasz akkor, mert h te feltetelezted, h a helyes valasz nincs is ott...

erre a tanar: oda kellett volna irni, h e: es melle a helyes valaszt!

Na most ez normalis dolog??????

2011. jan. 13. 21:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem normális. Vannak ilyen emberek. Szerintem tényleg van vmi stikkje (depressziós, magányos, fiatalabb korában őt is szívatták) és másokon vezeti le.

De megkérdezhetem, hogy hányan írtátok a vizsgát, hány embernek lett egyes, kettes, hármas, négyes, ötös?

2011. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Attol függ h melyik vizsgara vonatkozik a kerdesed? :) a Corvinusos törtenetnel az emberek 90%-a mindig megbukott aztan a tanart kidobtak a köcsögsegei miatt... A Penzügy vizsgammal most az a helyzet, h az emberek háromnegyed része kapott FX-t, azaz nem ment at a vizsgan!Ebböl mar ki lehet következtetni, h a többiek jegye se lehetett fenyes, maximum D és E jegyet erhettek el...
2011. jan. 13. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!