Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a kétféle jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a kétféle jóképű férfi közül melyik típus jön be nektek?

Figyelt kérdés

A szépfiúsabb, vagy a nagyon markáns.


A szépfiú alatt nem a páwákat értem meg az elnőiesedett nyomorékokat, hanem például:


[link]


[link]


[link]


A másik típus meg például:


[link]


[link]


[link]


Nem az illető a lényeg, csak így egyszerűbb volt illusztrálni, amire gondolok. A 2 típus közül melyik jön be jobban?


2012. nov. 4. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az elsoben az uccso az uccsoban az elso! :)

A kerdesre valaszolva az 1. Tipus

2012. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően a 2., mert értem hogy mit szerettél volna vele illusztrálni, bár az itt felsorakoztatottak közül egyik férfi sem az esetem. Johnny Depp annál inkább.
2012. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fú a 2-es kategóriába Statham, Willis, és Van Damme, után benyomhattad volna még Schwartzeneggert, Stallonét, Saegalt, és Norrist is, hogy akkor már minden akcióhős ott legyen :D
2012. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Fúúúj... Egyik sem. Az első típusoktól meg egyenesen hányingerem van!!!!
2012. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bár a képek alapján jobban bejönnének az 1. típusba soroltak (a 2. kategóriából csak Jason Statham jön be), de alapvetően nekem is a karizmatikus férfiak jönnek be, nem a szépfiúk

18/L

2012. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább az első típusúak. 16l
2012. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a 2. típus. Az elsők szó szerint szépFIÚK, míg a másodikak FÉRFIAK :)

19/L

2012. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát igen a fiúk és a férfiak...

Nekem az 1. válogatás nem volt az esetem, a második szett meg kicsit idősre sikerült, nem?

2012. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TOMAtm ***** válasza:
amelyiknek több pénze van ?
2012. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A férfias férfik!:)

Második kategória.

2012. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!