Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek bejön egy ilyen testalkat?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem irtó dögös :)



#Andreia #Brazier
2012. nov. 4. 20:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól néz ki:) Nem baj hogy túl izmos. Szép alakja van, helyes arca:) Jó nő:)
2012. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nekem is túl izmos.
2012. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Jó nem mondom, hogy nem dugnám meg, de akkor is a hasa túl kockás.
2012. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
ma 20:13: Legalább látszik, hogy egészséges és nincs rajta 20 kg zsír :)
2012. nov. 4. 20:16
 15/28 anonim ***** válasza:

Nem kell keresni. Ott van az, egy kicsit lejjebb. S úgy már rendben is van a csaj, csak ne láttam volna a többi képet. Nem szívesen mennék arra haza, hogy épp húzódzkodik s így néz ki. Tapasztalataim szerint inkább a nők tartják szépnek, jó testűnek az izmos nőket.

Számomra inkább ehhez közelít a jó test, csak hogy érzékeltessem a különbséget:

http://www.youtube.com/watch?v=TZqhoI7A58o&feature=watch_res..

Persze ízlések és...

2012. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
inkább 20 kg zsír mint ilyen kockás has^^
2012. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nekem kimegy.
2012. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ej milyen negatívak a népek :D Aztán ha élőben látnak ilyesmit, nem győznek nyáladzani (szemtanúja voltam).

Szerintem ez a tökély fitnessalak, de hát ő versenyző, kivételes adottságokkal, nagyon sok munka van ám benne, és persze a verseny miatt jól le van szálkásodva is. Én nagyon bírom az ilyesmi alakot, bár nekem tán túl vékony xDD Ha egy átlagcsaj csak megpróbálja megközelíteni, már szuper alakja lesz.


Ja, és hozzáteszem, 34 éves...

2012. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Bár úgy tûnik, hogy ô mindig ilyen szálkás. De valóban nagyszerû alkat. Amikor írták egy oldalon, hogy '78-as... :O
2012. nov. 4. 20:55
 20/28 anonim ***** válasza:

Őt is lesd meg:P

[link]

2012. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!