Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek bejön egy ilyen testalkat?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem irtó dögös :)



#Andreia #Brazier
2012. nov. 4. 20:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A gömbölyû formàkat jobban kedvelem. Nem a hàjat -fèlre ne èrts- hanem a feszes, formàs testet,amin mèg nem làtszanak az izmok.
2012. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
De neked hogyan lenne egy női test feszes, ha nem látszik hogy izmosabb az átlagnál. Keress rá Nagy Bettinára. Majd meglátod miről beszélek.
2012. nov. 4. 21:41
 23/28 anonim ***** válasza:
Cuki :D
2012. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Ej milyen negatívak a népek :D Aztán ha élőben látnak ilyesmit, nem győznek nyáladzani (szemtanúja voltam)"


Tényleg képtelen vagy felfogni, hogy nem mindenkinek tetszik ez? :D

2012. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Az arányokról beszéltem, drága (:
2012. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Lehet egy test feszes ùgy is, ha nem tudom egyesèvel megszàmolni az izomrostokat.

Nekem az anatòmia tankönyv ugrik be a kèprôl sajnos, bàr az szò szerint "dögös" :)

Nem akarlak megbàntani, nem azt mondtam hogy csùnya, hanem hogy szemèly szerint nekem màs testalkat jobban tetszik.

2012. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nekem sem jön be.. Elég lehangoló lehet az amikor egy porcikája sincs ahol a kezem nem ütközne "beton izmokba"

Egy ilyen nő ezerszer kívánatosabb mint egy csupa izomkolosszus csaj.

[link]

[link]

gyönyörűek, van mit fogni, és nem beton az egész csaj.

27/F

2012. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
ha egyszer meg kell halnom, remélem ő jön majd le értem :)
2012. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!