Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Myvip randin megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Myvip randin megismerkedtem egy lánnyal. Beszéltünk párszor msn-en és megkérdeztem tőle, hogy szeretne-e találkozni velem. Igent mondott csak még semmi konkrétum. Ennyiből leeshet neki, hogy járni akarok vele? 15/f

Figyelt kérdés
amúgy 14 éves a lány. Szerintetek hova vigyem? A séta nem hinném, hogy jó ötlet, mert béna vagyok és ott nem tudnék miről beszélgetni, mert nem vagyok annyira beszédes típus.
2009. jún. 14. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Párszor beszéltél vele msnen és rögtön járni akarsz vele, mikor még nem is ismered,nem is láttad élőben?.. szerintem előtte párszor találkozzatok.. egyáltalán nem biztos, hogy ő akar veled járni.. tudod nem csak te találhattad meg myviprandin és nem csak téged tarthat jófejnek:) szerintem kérj tőle pár talit, de ne ess neki rögtön az elsőnél, hogy akkor járunk?

sok szerencsét:)

2009. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Olyan program kell, ahol nem baj, ha nem beszélgettek, legalábbis nem kell végig szóval tartanotok egymást. Javaslok valami sporttevékenységet, hívd el biciklizni, vagy úszni, vagy görkorcsolyázni, ha mindkettőtöknek van, esetleg valamilyen sportmérkőzésre, vagy focizni, vagy amit szeretsz.

Ha ezt nem tudnád megoldani, akkor valami zenés helyre, de ne koncertre! Ott nem lehet igazán beszélgetni. De egy hangulatos beülős helyre, ahol van zene, vagy valami szabadtéri program, esetleg kiállítás...

Elviheted állatkertbe, vagy ha bp-iek vagytok, akkor a közlekedési múzeum, vagy libegő, esetleg a Margitszigetre, ott is van egy kis kert állatokkal, és még fizetni sem kell érte. Ráadásul a szigeten több lehetőség is van: sport, zene, fogyasztani valamit, bringohintó, a kilátó torony, szabadtéri színpad, zenélő kút...

Ha ezt sem tartanád jó ötletnek, akkor nézzetek meg egy filmet, nem feltétlenül moziban, mert lehet, hogy valahol találsz szabadtéri vetítést is...

Az a lényeg, hogy legyen egy keretprogram, ahol nem baj, ha nem beszélgettek folyton. :)

2009. jún. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

én is fent vagyok myviprandin :D

és egy fiúval sokat beszélgettünk msnen, aztán megkérdezte, hogy nem-e találkozunk.. ódzkodva bár, de igent mondtam..

mi először a margitszigetre mentünk és tök jól elbeszélgettünk, mintha msnen lettünk volna csak éppen egymás szemébe tudtunk nézni :D

én viszont megmondtam neki, hogy az első 3-4 találkozáson ne is várjon többet mint köszönéskor arcra puszi..

szerencsére felfogta :)

de viszont nem tudom hogy szeretnék-e tőle bármit is főleg, hogy most van egy másik fiú is :S

na de neked sok sikert kívánok :D

és menjetek a margitszigetre az egy tipikus randizós hely :D

üdv^^

2009. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Kicsit fura a válasz a MArgitsziget, pl Szegedről nem hiszem hogy odamegy XD
2009. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Ki mondta, hogy szegedi? Erre nem tett utalást a kérdésben.

Mondjuk én mindent úgy írtam, hogy HA pestiek vagytok, AKKOR. :)

2009. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pestiek vagyunk:D

Az elsőnek meg annyit mondok, hogy bocsi rosszul fogalmaztam, mert nem nagyon tudtam megfogalmazni:D A lényeg hogy nagyon kedvelem, és szívesen megismerném jobban:D

2009. jún. 14. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek sétálni, mondjuk a Duna parton, vagy valahol a városban, Millenárison, vagy a Városligetben, ezer hely van a fővárosban. Így közös séta közben jobban megismerheted, hogy mit szeret, hol szokott szórakozni, stb... Remélem segítettem! :) 23/F
2012. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!