Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit éreztetek, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit éreztetek, mit gondoltatok amikor elsőnek megjött?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Nini, málnaszörp.
2012. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy nagylány lettem,és nem tudok majd önfeledten bármikor bárhová menni(strand,buli stb..) a görcsök miatt,meg nem érzem jól magam ha megvan...
2012. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vége a gondtalan nyaraknak :((
2012. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem az első gondolatom az volt, hogy úristen, lehet majd gyerekem. Már előtte is megfordult ez a fejemben, mindig is szerettem a gyerekeket. De akkor tudatosult bennem, hogy most már valóban nekem is lehet majd egyszer. (Ha az ég is úgy akarja, persze.)
2012. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
én matek korrepetáláson voltam és arról fantáziáltam hogy az asztalon szexelnék a tanár úrral :D
2012. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Első gondolatom: Mi ez itt? Második: na most ezzel megy el a reggel

Érezni semmit nem éreztem, utána kezdett fájni a hasam és ma már a pokolba tudom kívánni azt, aki kitalálta. :D

2012. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
fááááj
2012. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem.:D
2012. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én azt gondoltam, hogy "Ezt meg sem éreztem..."
2012. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Örültem neki, mert még senkinek nem jött meg az osztályból(ötödik vége) és olyan izgalmasnak találtam, meg különbnek éreztem magam másoknál. Utána hamar rájöttem ez nem is olyan jó móka...
2012. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!