Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-22éves fiúk! Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-22éves fiúk! Ti milyen személyes ajándéknak örülnétek barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
Barátommal "megegyeztünk", hogy valami személyes dolgot adunk egymásnak, ami csak kettőnkről szól. Én egyből arra gondoltam, hogy valami közös emlékes vagy közös fényképes valami. De mi? Ti minek örülnétek legjobban?

2012. nov. 4. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
na a közös fényképes az tökéletes
2012. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom mi szól kettőtökről ..
2012. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ami kettőnkről szólhat, személyes és ajándékba adható, az közös fénykép vagy emlék. A legfőbb kérdés hogy ez hogy/min legyen?
2012. nov. 4. 21:56
 4/11 anonim ***** válasza:
milyen barátnőmtől? nekem nincs olyan
2012. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de értetlenek vagytok. bár én nő vagyok, és elsősorban fiúkat kérdeztél, de azért elmondom a véleményem. a fényképes dolog remek ötlet. rengeteg tippet találsz erre az interneten. vagy járd körbe a városban található kreatív ajándékboltokat, ott is rengeteg ötletet talál az ember :)
2012. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszolóknak válaszát.:) nekem is lenne sok sok ötletem, de érdekelne más mit adna. erre várnék ötletet. aki értelmesen tudna beszélgetni akár konkrét ötletről priviben is írhat.
2012. nov. 4. 22:19
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem az a legnagyobb ajándék ha az ember a szerelmével lehet

ha mindenképpen valami emlékezetest akarsz..abban nem biztos, hogy itt tudnak segíteni

mert pl. én nem szeretem a fényképezkedést, de lehet a barátod szereti

nincs olyan dolog amiről rögtön ő jut eszedbe? bármi lehet, csak azt ne írd, hogy mindenről ő jut eszedbe

2012. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

de vannak olyan dolgok, csak azok irtóra drágák (5-10ezer felett)..

ő szereti a fényképezkedést meg rengeteg közös képünk van, meg is kérdeztem h melyikek a kedvencei. csak nem tudom "mit csináljak velük".:/

2012. nov. 5. 06:33
 9/11 anonim válasza:
Van olyan szívecskét tartó plüssmaci, amibe bele lehet rakni fotót. hajrá! :D
2012. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szívecskét tartó plüsmaci? Micsoda egy tömegtermék... giccsesebb és személytelenebb ajándék aligha van.

A személyes ajándék azt jelenti, hogy ismered, annyira, hogy tudod miket szeret, mik a vágyai és ennek megfelelően készítesz vagy vásárolsz neki valami olyan egyedi ajándékot, aminek (lehet, hogy csak ő) örül.

2012. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!