Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik itt jó pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik itt jó pasinak mondják magukat tényleg azok?

Figyelt kérdés
Én sok lánytól kaptam már képet de elég sokan hazudoznak v nem jól látják magukat, van aki szebbnek mint kéne de sokan rondának miközben szépek. Pasiktól nem szoktam képet kérni, de hátha ti tudtok infóval szolgálni?
2012. nov. 5. 02:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Itt randa mindenki mint a bűn. Púpos, szemüveges zsíroshajú, pattanásos, vagy agyilag zokni. Én vagyok az egyetlen normális.
2012. nov. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sőt még te se, undorító kis zsebhokis vagy meleg kockák tömkelege
2012. nov. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hazudik az első is, mert ÉN vagyok itt az egyetlen normális.
2012. nov. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem igaz, én vagyok az egyetlen hibátlan. Csak a szám büdös, meg a lábam sajtszagú, de egyébként oké vagyok teljesen.
2012. nov. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok, és bocsánatot kérek, valóban tied az igazság, mert nekem a f@szom is kicsi, meg még a seggem is sz@ros. Szóval ezt leszámítva én is tökéletes vagyok.
2012. nov. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek komolyan.. tele van gnómokkal az oldal.
2012. nov. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akik itt jó pasinak mondják magukat lehet, hogy tényleg azok, de lehet, hogy nem. Még az is előfordulhat, hogy a szomszéd kisebbrendűséggel küszködő, duci Erzsike írja magáról, hogy 190 centi magas, jóképű, deltás férfimanöken,3 diplomával és hatalmas sorozatlövő, örökké harcra-kész szerszámmal.
2012. nov. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát én csak magamból tudok kiindulni. Egy anonim oldalon minek hazudozni? Szóval aki jó pasinak tartja magát itt, lehet, hogy a valóságban is az. Én viszont tudom magamról, hogy egy undorítóan ocsmány férfi vagyok, és soha sem állítottam az ellenkezőjét.
2012. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem onnan tudod megállapítani, hogy mennyire van rápörögve a témára, mennyire magyarázkodik, sopánkodik. én pl jópasi vagyok ezért bármilyen netes önmarketinget leszarok és mellé egy önelégült fszkalap is vagyok, aki még büszke is minderre.


26/f

2012. nov. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát én már itt sok lány véleményét kikértem. Én magamat rondának tartom valamiért mégis sok lánynak bejöttem már, amit magam sem tudok elhinni, szerintem az itteni lányok kegyelemből hazudnak.
2012. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!