Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azosztályban nekemvannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lujzy kérdése:

Azosztályban nekemvannak alegnagyob melleim ésa fiúknak ez nagyonbejön. Amultkor abarátnőm ölébeültem ésakkor az egyik gyerek azt mondta hogy üljej az őlébe, én beleültem azótamindenki aztakarja hogy azőlébe üljek. És meg akarják fogni. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 18:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező ha nem akarod hogy tapizanak , akkor minek ülsz bele egy fiú ölébe?

Szerintem te ezt élvezed , "és amolyan dicsekedés képpen írtad ezt ki" hogy milyen jó csaj vagy meg stb ....

De ez rohadt szánalmas és K*rvás.

:/

2012. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi ez kedves és öszinte volt minanyiótoktól.Azért ülem a ölébe mert hülyültük és én azt gondoltam hogy ő ezt hülyeségbő mondja. Azt hittem hogy haverok vagyunk de ő fére értette és az osztály többi tagja is. Én próbáltam kimagyarázni de nem sikerült ezért kérdeztelek titeket.de min1 (ja és nem vagyok k*rva)
2012. nov. 5. 19:45
 13/20 anonim ***** válasza:
hát pedig eléggé annak tűnsz.. Ne engedd nekik hogy tapizzanak mert egy olcsó k*rvának fognak nézni és soha nem lesz tisztességes barátod. Egyébként meg tanulj meg írni.
2012. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Legnagyobb mell = legrosszabb helyesírás?
2012. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ez nem nyelvtan óra hogy kijavítsatok én se kötök belétek.Egyébként már nem nagyon használom a magyar nyelvtant.(mert külföldön élek)
2012. nov. 6. 17:36
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor a tapiban sem tudok reménykedni :-)
2012. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha akarod hagyod,ha nem akor nem,ennyi....Pl mink fociévzáron még régebben(11lehettem)tapiztunk egy csajt és hagyta,de tudo kaikor nem és megpofozták a haveromat,ugyhogy a dontés a te kezedben van,hogyan reagálsz:D
2012. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ribanc...
2012. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Thom12 ***** válasza:
Hol laksz?
2013. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 rostas martin ***** válasza:
hasznald ki mond az egy fogas egy rongy egy ket honap allat szerzel jelentos mennyisegu penzt
2013. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!