Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bejönnek a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bejönnek a legtöbb csajnak a rendőrök? Miért?

Figyelt kérdés
...hölgyek, és mi van akkor, ha netán megtetszik egy rendőr, oda mersz menni hozzá?

#9öpöpő
2012. nov. 5. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyenruha teszi.Az sugároz egyfajta magabiztosságot,erősséget,határozottságot,férfiasságot.

Persze itt nem a pocakos biztosurakra gondolok :D

2012. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen az egyenruha a legtövv lánynak bejön, de csak helyes pasin.
2012. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TOMAtm ***** válasza:
63%

most nem azért...mivel lányokhoz intézted a kérdést,és én pasi vagyok...de ha megállít egy rendőr,legyen akármilyen bombázó csak viszojgok tőle,amúgy sem vagyok jó véleménnyel róluk,ezen nem fog változtatni akármilyen jól néznek ki.

Nade mondjuk egy szexi ápolónő...az már más :)

2012. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sosem a pasi tetszik, hanem maga az egyenruha. Nem tudom hogy miért, de ez van. Nem vágyok ismerkedni velük, vagy járni, csak szeretem látni az egyenruhákat. Persze ha más alkalomból véletlenül összekerülnék egy rendőrrel azzal sem lenne semmi bajom. De odamenni direkt emiatt biztos nem fogok hozzá, azért sem mert nem hiszem, hogy munka közben kéne csajoznia.
2012. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem ők az örök szerelmeim. de nem mernék odamenni.:D volt egy rendőr exem csak remélni merem, hogy ő egy ritka f*sz volt és a többi szerelmem nem ilyen!:D
2012. nov. 6. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az egyenruha minden pasi kinézetén dob, nem tudom miért, de nekem is bejön. huhh amikor látok egy helyes rendőrt/katonát/tűzoltót/mentőst/orvost:):):):) A kérdésre válaszolva, mert a legtöbb egyenruhás munkája "megmentő, vagy védelmező".:) De azért nem mernék odamenni csak úgy hozzájuk...
2012. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönnek. Odamenni nem mernék, de azt nagyon êrtékelném ha ő megtenné

18L

2012. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!