Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok többségének bejönnek az egyenruhás férfiak (pl. : rendőrök)? Van erre valamilyen magyarázat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Miért erről készült valami reprezentatív felmérés, vagy ezt a KSH oldalán olvastad?
2012. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, de a barátaim/haverjaim/ismerőseim 90%-a ezen a véleményen van! :D
2012. febr. 22. 12:06
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Közülük is a kukás egyenruha, ami mindent visz.
2012. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés! :) Nekem is nagyon tetszenek az egyenruhások, főleg a katonák. Talán azért, mert van bennük tartás; tiszteletet, erőt és bátorságot sugároznak. Amikor melléjük állítok egy tipikus mai piperkőcöt, egyértelmű lesz, mi tetszik az egyenruhában. :) Legalábbis ez az én véleményem. :)

22/L

2012. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert férfiasságot sugall, bátorságra, erőre, kitartásra vall!
2012. febr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ííígy van. Erőt, bátorságot, tökösséget sugallnak. (Még ha vannak is köztük korruptak, bénák, esetlenek, buták, a többségük mégis igazi pasi.) Az egyenruha pasiságot jelképez. Nyilván, aki a giliszta nyálgép etiópokat kedveli inkább, annak nem csillan fel a szeme egy szexi egyenruhás férfi láttán. :)

Nekem meg személyszerint azért is vannak érzelmeim a jóféle egyenruhások felé, mert voltak kis afférjaim belevaló tűzoltókkal és rendőrökkel :) de tisztelem is őket nagyon. Mármint a jobb felét, és leginkább a tűzoltókat. Így ha meglátok pl. egy szexi tűót, felcsillan a szemem, mert bevillannak a régi szép élmények :P

20/csaj

2012. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 22L jól beszélsz! :P :)
2012. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom az előttem szólókhoz :D Nem kell ide felmérés, megmondom én, hogy az egyenruhás pasikért egy csomó lány rajong:)

És valóban, ez sokszor tiszteletet sugall. (Igen, még a kukásokat is tisztelni kell, mivel a munkájuk nélkülözhetetlen!!! Ennek ellenére még sosem gerjedtem rá egy kukásra sem, de tisztelem őket.)

Az egyenruha azt mutatja, hogy komoly áldozatokat hoznak egy nagyobb (közösségi) cél érdekében, ami nagyon szexi :D

2012. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A katonákat imádom!
2012. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
egy jóképű rendőr ellenállhatatlan. Miért? mert erőt sugall. és tényleg igaz, egy mai páwa -.- mellé odaállítunk mondjuk egy rendőrt, szerintem mindent elmond. Meg hát, lehet hogy hazaviszi a munkaeszközöket...
2012. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!