Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi idő után is szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után is szerelmes lehet belém?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel fél évig kavartunk, mert egyszerűen párkapcsolatként nem működött a dolog, mert tök ugyanolyanok vagyunk és 2 hét együttjárás alatt kikészítettük egymás idegeit +én tartozkodtam is az ilyenektől akkoriban. Aztán volt egy csodálatos napunk együtt, tényleg elmondani nem lehet, hogy milyen boldog voltam akkor, de valamiért ezután a nap után tökre beparáztam és sepuszi-sepával otthagytam őt és nem voltam hajlandó vele beszélni (illetve össze is jöttem valakivel). IGEN, TUDOM!!! De ilyenek vagyunk mi nők, akkor azt hittem értettem miért tettem, de soha nem értettem. Akkor sem, most sem, de nem ez a lényeg.

Most így 1,5 év után újra beszélgetünk és hamarosan találkozunk, hogy mindent megbeszéljünk, hogy mi történt akkor. Igaz, már egyszer találkoztunk egy buli alkalmával és egy órát együtt töltöttünk és többször is megöleltük egymást, de akkor illuminált állapotban voltam/tunk. Van rá esély, hogy szeret még? Vagy tényleg csak megbeszélni akarja, de ha nem szeretne, akkor nem is érdekelné, vagy igen?


2012. nov. 5. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges
2012. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem a nők ilyenek. Érett, normális gondolkodású nő ilyet nem csinál. Ilyenek vagytok ti, buta csitrik.


És mit akarsz ezzel a sráccal? Még egyszer vidáman kihasználni? Szeretni nem szeretted, hiszen otthagytad szó nélkül, aztán kavartál mással.


Azt meg, hogy mit akar, ő tudja, mi nem. Ha én lennék ott, valószínűleg integetnék neked, bemutatnám a barátnőmet, majd otthagynálak főni a levedben. :)

2012. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdeztem, mert újra összejönnék vele, hanem köztünk ez több volt, mint szerelem. Mi egymás tökéletes másai voltunk csak ő férfi, én nő.

Nekem már van párom azóta és nagyon jól megvagyunk, de hiányzik a társasága, mert neki bármit bármikor elmondhattam. Viszont nem szeretném, hogyha még mindig szerelmes lenne belém, mert ő az a srác, aki nagyon könnyen el tudna szeretni akárki elől, akármilyen szerelmes vagyok, mert úgyismer engem, mint senki más.

2012. nov. 5. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!