Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leniggereztem az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leniggereztem az osztálytársamat, aki amúgy feka, megsértődött, de én szerelmes vagyok bele, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A tesójával (ikertesók) hallottam már, hogy hülyéskednek egymással, hogy "na mi van nigger??". Én is hülyültem vele, kérdeztem tőle, hogy "mi a pálya niggerarc?" hátha kicsit el tudunk hülyéskedni, de megsértődött és felháborodott, hogy mit képzelek... ://


Bocsánatot kéne tőle kérnem?

17L


2012. nov. 2. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ezt már buktad.Elkönyvelt téged a KKK tagjának,és már a fehér csuklyát látta rajtad...

Kérj bocsánatot.De ne járj vele.

2012. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja egymás közt megy ez náluk, de egy fehértől sértés. Kérj bocsánatot, de nehogy egy banánnal :)
2012. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

mivan te magyar paraszt?


na hogy esne neked? ez ugyanolyan.


tudod mi a dolgod.

2012. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nem ártana! Mondjuk én csodállak, hogy szeretve is fekának hívod! :D
2012. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet például, hogy a barátnőiddel egymást közt hülye rib.ncnak nevezitek egymást néha poénból, nem tudom mit szólnál hozzá, ha a srác mondaná ugyanezt.

Na ez a helyzet.

2012. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszike, bocsánatot kérek majd tőle :/

De miért ne jöjjek vele össze? Szerintem én is bejövök neki. Meg nem értem, én miért nem niggerezhetem, ha a tesójával niggerezik egymást. Meg tényleg nigger, nekem sem sértő, ha magyarnak becéznek...

2012. nov. 2. 17:35
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
A magyar paraszt sértés? Sok hülye... nincsen már senki tisztában a paraszt szó jelentésével. Nem értettem soha, ha egymást niggerezik, te miért ne tehetnéd, ez is olyan baromság, mint a cigányozás, azok is már ki akarják kérni maguknak, hogy ők romák és a magyar ne cigányozhassa őket, mert az sértő. Én biztos nem kérnék bocsánatot.
2012. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, amilyen beszólt szegénynek, simán kinézem belőle, azok ilyen tapintatosak.!!
2012. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle bocsánatot, és mond hogy ezt a rajzfilmet szoktad nézni, és csak ezért vicceltél: http://www.youtube.com/watch?v=eSfIO_uPyjk
2012. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez olyan mintha, azt mondta volna, hogy mi van, te barna hajú? (eltaláltam? ugye nem szőke vagy? :D) Ez tény, gyakorlatilag egy tényt közöltél vele. De a mai világban hátrány az, ha valaki feka, úgyhogy ez tényleg sértésnek veheti (holott nem is az).


Te a tesóddal bizti mondtok olyat, amit amúgy mástól nem tűrnél el! Na, náluk is ez megy.


Szerintem kérj bocsánatot.


(Ha testes nigger, akkor nem "szerintem" hanem húzás bocsánatot kérni!!! :D)

2012. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!