Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy azért nem keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért nem keres már, mert azt gondolja, hogy többet érzek barátságnál?

Figyelt kérdés

van egy srác, akivel már egy éve nagyon jó viszonyban vagyok, heti többször találkozunk, pár naponta beszélünk...stb. szóval tényleg jó a viszony. valamiért azt gondolja, többet érzek, mint barátság, pedig ez nem igaz. ezt el is mondta nekem, hogy ő ezt így gondolja. én meg ráhagytam, mert ha tagadok, az is gyanús, ha nem mondok semmit, az is, mondom higgyen, amit akar. de azóta meg nem keres...


az érdekelne, hogyha ti ilyesmit gondolnátok a másik félről, de nem akarnátok tőle semmit, akkor csak így se szó se beszéd eltűnnétek..? még nem is mondanátok meg neki, hogy emiatt? ez miért van?


2012. nov. 5. 23:20
 1/6 Tomi8 ***** válasza:
Mondd meg szegénynek, hogy Te nem érzel semmit. Ne hagyd kétségek között. Én szeretném tudni, hogy mit gondol rólam az aki tetszik Nekem.
2012. nov. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ő nem akar tőlem többet, neki barátnője van. és azt gondolom, azért kezdett kerülni, mert azt hiszi, belezúgtam, pedig nem... hogy kíméljen, vagy ilyesmi... legalábbis erre tudok gondolni
2012. nov. 5. 23:36
 3/6 Tomi8 ***** válasza:
Attól, hogy valakinek barátnője van még beléd zúghat nemigaz?
2012. nov. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tomi8 ***** válasza:
Viszont ha tényleg jó volt a viszony köztetek akkor minél hamarabb tisztázni kell a dolgokat. Beszéljétek meg, hogy ki hogy érez és mit.
2012. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na de egy év után..? meg meg sem kérdezte, tényleg belezúgtam e, csak kijelentette, hogy tudja, hogy így van. és akkor még volt egy jó nap együtt, elszórakoztunk, majd eltűnt... ezt nem értem, miért.
2012. nov. 5. 23:42
 6/6 Tomi8 ***** válasza:
Hát pasi vagyok, de ezt én sem értem. :-) Mindenesetre azt tanácsolom, hogy keresd meg és beszéljetek. Mondd neki, hogy Te csak barátságot akarsz és kész.
2012. nov. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!