Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többet szeretne barátságnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet szeretne barátságnál?

Figyelt kérdés
A srác akibe szerelmes vagyok vett nekem egy plüssfigurát. Nincs szülinapom, névnapom, semmi. :) Szerintetek ő is többet érez barátságnál? Vagy ezt csak én képzelem bele?
2012. aug. 12. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettek? találkoztok? stb
2012. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Barátok vagyunk, rendszeresen találkozunk. De én beleszerettem.
2012. aug. 12. 23:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha régóta ismeritek egymást lehet, hogy nem szerelemből vette, de szerintem kérdezz rá, hogy mit érez irántad, mert te többet, mint barátságot.
2012. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Attól félek, ha ő mégsem szeretne többet, akkor elrontanám ezzel a barátságunkat. Nagyon régóta ismerjük egymást, de kb fél éve lett szorosabb a kapcsolatunk. Még soha nem kaptam tőle ajándékot, ezért is kezdtem gondolkozni. :)
2012. aug. 13. 00:07
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
2012. aug. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Értelek téged, de ha nem mondod el neki, hogy beleszerettél, akkor lehet, hogy csak örök álom lesz számodra, hogy együtt lehess vele. Szerintem mondd el neki, de ne úgy, hogy találkoztok és durr bele, hanem találkozzatok, mondd el neki, hogy fontos lenne és beszélni szeretnél vele. Ott már menni fog minden :-) Még ha ő nem is így érez irántad, de ha igaz barát, akkor meg kell értenie téged!
2012. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!