Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ilyen lányra vágyom és miért nem találok ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Állandóan olyan lányra vágyom, akinek szeretgetésre, ölelésekre, puszilgatásokra lenne szüksége és gyakran odabújna hozzám, de az is jól esne, ha sűrűn kimutatná, hogy igényli az ölelgetést például. Tudom sok lány foglalt, de én olyan reménytelen álmodozó lévén nem adom fel, míg meg nem találom a párom. :)
2012. nov. 6. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért mert nincs barátnőd, és mert fiú vagy.

Mindenki ilyen lányt akar. Más kérdés, hogy nem mindenkinek adatik meg.

Mennyi idős vagy amúgy? Max. 16 lehetsz, szerintem, eddig a korig vannak meg az emberben az ilyesfajta ábrándok.

2012. nov. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jajj de xar!
2012. nov. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

16 éves fiú mikor vágyik ilyesmire? Az még wowozik. Kivéve, aki nem.

Simán lehet már huszonéves is szerintem...

Azért akarsz ilyen lányt, mert ezek jók, és azért nem találsz, mert nem keresel elég régóta vagy elég alaposan.

2012. nov. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Magamból, és a közvetlen korosztályomból indultam ki.

Középiskola 2. osztályban még arra gondoltunk, de jó is lenne így szeretgetni egy lányt. Sokan pofára estünk, ezért eléggé megkérgesedtünk, már sokkal hidegebb a lányokhoz való hozzáállásunk. Ez egyfajta védekezés is, hiszen így nehezebb lesz pofára esni. :-)

2012. nov. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél macskát bazzmeg! Lehetőleg nyőstényt! Abba még a pö csöd is beletolhatod mert muff feelingje van. Majd dorombol is ha úgy szottyan kedve.

Komolyra fordulva, ez tiszta ostobaság, hogy egy felnőtt férfi nem vágyik egy intim bújós, ölelkezős együttlétre. Sőt az volna a normális, azi igazi szerelem! HA ez a vágy jön leginkább a szeretett nő iránt, nem pedig a nyers, velőbebaszó kúrás! Tudom, az is kell, az is része a párkapcsoaltnak, de az inkább egy prostilány vagy egy szép de nem érdekel a lelke féle lány irányába van mint ábránd. A kérdező szeretne szeretni, szerelmes lenni... és ez nem ciki. Ha képes lesz rá, majd meg is adatik neki. De ehhez tudni kell bánni a nőkkel. Erre viszont NEM MINDENKI képes, még eröltetett gyakorlások, kimódólt taktikák mellett SEM VALÓSZÍNŰ. Tehát amit érez ez a kérdező, az én 27 éves fasziként is érzem, és kicsit kattant vagyok, de nem ez miatt azt tudom!

De azt az egyet állíthatom, hogy ha ilyen nőre vágysz, azt ne a disco-s fapi csák közt keresd, mert ezeknek nincs lelkük sem szerintem. De ez csak egy általánosításként írom, akinek neminge, ne öltözködjön. Vetkőzzön!

2012. nov. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te beteg.....
2012. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!