Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol találok olyan kalkulátort...

Hol találok olyan kalkulátort illetve naptárat a neten, ami nemcsak azt mutatja meg, hogy lányra v fiúra van-e nagyobb esély, hanem hogy mennyi a kockázata annak, hogy beteg lesz-e a baba?

Figyelt kérdés
(úgy tudom, a kockázatot 1-5-ig pontozzák és a holdállást veszik figyelembe. Kérlek titeket csak az írjon, aki tényleg találkozott ezzel, komenteket nem kérek arra vonatkozóan, hogy ez hülyeség lenne)
2009. jún. 17. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
És ehhez le kell írni az egész család kortörténetét?Ezeket sok minden befolyásolja:genetika,h te hány éves vagy,vagy csak véletlen törés a kromoszómában!!!Ezt nem hiszem,hogy kalkulátorral ki lehet számolni!De én is kíváncsi vagyok rá!Még nem találkoztam ilyennel,sajna nem tudok segíteni,de én is kíváncsi lettem :P :D
2009. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress ra a googleban a jónás naptárra. Az lesz az.
2009. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1* találkoztam vele, de nem találom... Vm Jónás-módszerhez hasonló dolog lehet...
2009. jún. 17. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:
2009. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom mire gondolsz, de most nem találom csak ezt.

[link]

2009. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha le is leszek pontozva,nem erdekel,de ezekbe a dolgokba nem lehet megbizni,nekem pl.egyaltalan nem jott be az a tablazat ahol az anya eltekora es a fogamzas honapja alapjan szamitja a baba nemet.Az hogy beteg lesz e a baba,van egy olyan hogy Down kor kockazata kalkulator,az tenyleg az anya kora utan van szamolva mivel a kor elorehaladtaval no a betegseg eselye,semmi mas kuruzslasban nem szabad bizni.
2009. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez részemről csak kíváncsiság, nem erre fogok alapozni, érdekesség.
2009. jún. 18. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!