Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány szép, de nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Ha egy lány szép, de nincs szexi kisugárzása, akkor ezen hogyan tudna változtatni?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy szép vagyok, kedves, de valahogy mégis gyenge a kisugárzásom. Saját ízlésem szerint, csinosan, nőiesen szoktam öltözködni, de valahogy nincs meg a kívánt hatás. Ezen hogyan tudnék változtatni? :) Vagy nem ezzel van baj, hanem azzal, hogy túl csenes vagyok? De az egy ismeretlennek az utcán nem tűnik fel, szóval nem hiszem. Szerintetek? (A zavaros megfogalmazásért bocsánat!)
2012. nov. 6. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Egy nőnél totálisan mindegy. Ha jól nézel ki, akkor mindegy a kisugárzás, max akkor csalódnak, mihelyst megszólalsz.


Vagyis bőven elég a külső és az, hogy igényes vagy.

2012. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De nem is az ismeretlenek mondják neked, hogy nincs kisugárzásod, hanem az ismerőseid, akik beszélnek is veled. Fel kell oldódnod, és meg kell tanulnod élvezni a dolgokat. Nevess többet, akkor egyből más lesz minden.
2012. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az elsőnek meg totál nincs igaza.
2012. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért is nincs igazam? Saját oldalamról így látom. Férfi vagyok.
2012. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kényeskedj, nyeríts, és mutogasd a protkódat, mint Csöbör Adél! Rázd a s.gg.d, stb. Nézz meg egy videót Csöbör Adéllal, csináld azt amit ő, és imádni fognak a pasik.
2012. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

teljesen rendben vagy magaddal? ugy ertem,szereted magad,a tested,van eleg onbizalmad?

az onbizalom nagyon sokat dob a kisugarzason,amikor kicsit magam alatt voltam,nekem is ezt mondtak.aztan osszeszedtem magam,es megint virulas van :-)

2012. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért kellene egyáltalán ezen változtatni?
2012. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

teljesen rendben vagy magaddal? ugy ertem,szereted magad,a tested,van eleg onbizalmad?

az onbizalom nagyon sokat dob a kisugarzason,amikor kicsit magam alatt voltam,nekem is ezt mondtak.aztan osszeszedtem magam,es megint virulas van :-)

2012. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz látni kéne. Mert lehet itt okoskodni, de kép nélkül nehéz akármit is mondani. 24F
2012. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát, nem mondanám, hogy elégedett vagyok, meg a suli és az otthoni dolgok miatt elég nagy rajtam a nyomás, lehet, hogy tényleg ez a baj. De mások is van, hogy rossz kedvű, mégis olyan kisugárzásuk van, amilyen nekem szerintem a legjobb napomon sincs. :/ És gondolom, hogy ha alapból gyenge, akkor nem sok mindent tudok tenni, de ha valami legalább egy picit dobna rajta, az jó lenne. :)
2012. nov. 6. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!